Verita HR, czyli firma HR rozwiązująca problemy swoich Klientów

[rank_math_breadcrumb]

Pozyskanie wartościowego pracownika jest jednym z największych wyzwań, przed jakimi stają katowiccy przedsiębiorcy. Najniższa w kraju stopa bezrobocia powoduje, że firmom jest coraz trudniej przeprowadzać skuteczne procesy rekrutacyjne, a także prowadzi do sytuacji, w której przedsiębiorcy muszą stale podnosić wynagrodzenia – również osobom, które niekoniecznie spełniają oczekiwania pracodawcy. W naturalny sposób rośnie więc zainteresowanie usługami agencji HR w Katowicach. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Verita HR i wykorzystania naszego międzynarodowego doświadczenia dla dobra Państwa biznesu.  

W czym pomoże Państwu nasza firma HR w Katowicach?

Verita HR świadczy kompleksowe usługi z zakresu obsługi procesów rekrutacyjnych oraz zarządzania kapitałem ludzkim w przedsiębiorstwach. Jedną z naszych specjalizacji jest doradztwo HR, które dedykujemy pracodawcom chcącym zoptymalizować koszty zatrudnienia w swoich firmach, wzmocnić zespoły oraz wprowadzić nowoczesny model świadczenia usług z wykorzystaniem outsourcingu.

Nasza firma HR w Katowicach oferuje również coraz popularniejszy headhunting. Jest to usługa skierowana do przedsiębiorców, którzy z różnych powodów nie chcą rozpoczynać standardowego procesu rekrutacji. Zależy im natomiast na szybkim pozyskaniu wysokiej klasy specjalisty czy managera wyższego szczebla. Headhunting idealnie sprawdza się w takich branżach, jak IT, BPO/SSC czy finansowa.

Zespół Verita HR zaoferuje Państwu Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych (RPO). Jest to usługa polegająca na kompleksowym przejęciu obowiązków związanych z pozyskiwaniem pracowników do Państwa firmy. W jej ramach przygotowujemy profil kandydata, ogłaszamy i monitorujemy rekrutację, analizujemy podania, a następnie selekcjonujemy najlepszych kandydatów i przedstawiamy ich Klientowi. Możemy również wesprzeć Państwa na etapie negocjowania indywidualnych warunków zatrudnienia. RPO znacząco skraca czas potrzebny na uzupełnienie wakatu, minimalizując również ryzyko obsadzenia stanowiska osobą bez wymaganych kwalifikacji.

To warto o nas wiedzieć

katowice

To warto o nas wiedzieć

Dodatkowo zaoferujemy Państwu usługę budowania zewnętrznych zespołów pracowników, którzy będą świadczyć pracę w ramach outsourcingu. Jest to bardzo korzystne rozwiązanie, eliminujące typowe problemy związane z tworzeniem nowych stanowisk, a przy tym dające pewność natychmiastowego zwiększenia mocy produkcyjnych przedsiębiorstwa.

Korzyści z podjęcia współpracy z agencją HR w Katowicach

Najważniejszą korzyścią jest oszczędność czasu. Powierzenie procesu rekrutacyjnego czy headhuntingu firmie HR z Katowic pozwala Państwu skupić się na rdzeniu biznesu i rozwijaniu firmy, mając przy tym świadomość, że tak ważna materia, jak pozyskanie nowych pracowników, znajduje się w rękach ekspertów.

Pozostałe zalety to przede wszystkim:

Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu HR w Katowicach?

Outsourcing HR, czyli powierzenie wszystkich kwestii związanych z zatrudnieniem i zarzadzaniem sprawami kadrowymi zewnętrznej firmie HR cieszy się coraz większą popularnością w Katowicach. Przedsiębiorcy cenią sobie fakt, iż to rozwiązanie gwarantuje dużą oszczędność czasu, a przy tym pozwala zaspokoić bieżące i przyszłe potrzeby kadrowe firmy.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu Verita HR i przekonania się, jak duży komfort zapewnia nawiązanie współpracy z profesjonalną agencją HR w Katowicach.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków