Szukam pracownika w Katowicach. Jak Verita HR odpowiada na tę potrzebę przedsiębiorców?

[rank_math_breadcrumb]

Zdecydowana większość firm w Katowicach zetknęła się z problemem znalezienia odpowiedniego pracownika na dane stanowisko. Niektórzy przedsiębiorcy wciąż decydują się na zatrudnianie osób bez wymaganych kwalifikacji, licząc na to, że uda się je przeszkolić i podnieść ich kompetencje zawodowe. Inni natomiast ulegają presji płacowej, stale podnosząc wynagrodzenia, również wtedy, gdy nie ma to uzasadnienia. Tymczasem dużo lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalnej agencji rekrutacyjnej Verita HR.

Codziennie otrzymujemy maile o treści „Szukam pracownika w Katowicach” i zawsze znajdujemy sposób, aby szybko pomóc naszym Klientom w rozwiązaniu tego dylematu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Profesjonalna rekrutacja to same korzyści dla przedsiębiorcy

Proces rekrutacji, zwłaszcza na wysoko specjalistyczne stanowisko, potrafi zająć wiele tygodni i nie przynieść oczekiwanego efektu. To pociąga za sobą dotkliwe konsekwencje. Pracodawca traci mnóstwo czasu, energii, ale też środków na publikowanie ogłoszeń i obsługę aplikacji kandydatów, którzy nie pasują do nakreślonego profilu. W podobnej sytuacji są tysiące katowickich przedsiębiorców.

Verita HR wykorzystuje wieloletnie międzynarodowe doświadczenie, by zaoferować swoje usługi z zakresu profesjonalnej rekrutacji w Katowicach i na terenie całego Górnego Śląska.

Skorzystanie ze wsparcia profesjonalnej agencji rekrutacyjnej jest doskonałą inwestycją w rozwój biznesu. Przynosi to wymierne korzyści, na czele z:

Warto także podkreślić, że profesjonalne przeprowadzenie procesu rekrutacji stanowi ważny element strategii employer branding, czyli kreowania atrakcyjnego wizerunku pracodawcy. Firma, która dba o przygotowanie właściwej treści ogłoszeń, a także korzysta z pomocy zawodowej agencji HR na etapie m.in. rozmów kwalifikacyjnych, zawsze zyskuje na tym wizerunkowo i wzmacnia swoją markę tak w branży, jak i na rynku zatrudnienia.

To warto o nas wiedzieć

katowice

Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych: duże wsparcie dla pracodawców z Katowic

Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych jest flagową usługą Verita HR. W jej ramach przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z pozyskaniem pracownika do firmy naszego Klienta.

Najpierw dokładnie poznajemy potrzeby pracodawcy, następnie tworzymy profil kandydata i rozpoczynamy właściwy proces rekrutacji. Analizujemy podania, weryfikujemy ich treść, selekcjonujemy kandydatów i przedstawiamy wybrane osoby Klientowi. Możemy również asystować na etapie negocjowania indywidualnych warunków zatrudnienia.

Takie wsparcie daje przedsiębiorcy ogromny komfort, pozwalając mu skupić się na rozwijaniu biznesu, zamiast trwonić czas i energię na żmudne poszukiwanie odpowiednich pracowników.

„Szukam pracownika w Katowicach” – może warto skorzystać z headhuntingu?

Headhunting jest jedną z najchętniej wybieranych usług z oferty Verita HR. To aktywne poszukiwanie pracownika spośród osób, które same nie są zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji (najczęściej z uwagi na zadowolenie z obecnie zajmowanego stanowiska). Docieramy do takich osób własnymi kanałami i składamy im propozycję w imieniu Klienta, co pozwala pozyskać wysokiej klasy specjalistów czy managerów wyższego szczebla.

Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Verita HR – wystarczy napisać do nas wiadomość mailową o krótkiej treści „Szukam pracownika w Katowicach”, a nasi doradcy błyskawicznie przedstawią Państwu indywidualną, niezobowiązującą ofertę współpracy. Zaufały nam już setki firm w całej Polsce. Wierzymy, że wkrótce wykorzystamy nasze kwalifikacje do wsparcia także Państwa biznesu.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków