Rekrutacja dla SSC w Krakowie: warto powierzyć ją ekspertom

[rank_math_breadcrumb]

Verita HR jest firmą rekrutacyjną o ugruntowanej pozycji na europejskim rynku. Z naszych usług korzystają największe firmy w Polsce, które powierzają nam proces pozyskiwania pracowników na nawet najbardziej eksperckie stanowiska. Jedną z naszych specjalizacji jest rekrutacja na potrzeby SSC, czyli centrów usług wspólnych. Model SSC w Krakowie bardzo dynamicznie się rozwija, dając zatrudnienie tysiącom osób i wciąż tworząc nowe, wymagające obsadzenia stanowiska. Verita HR, poprzez swoją nową markę HRO Digital, odpowiada na te potrzeby, zapewniając pracodawcom dostęp do wykwalifikowanych pracowników w takich dziedzinach, jak finanse, księgowość, IT czy analityka internetowa.  

Kraków jednym z najważniejszych ośrodków SSC w Polsce

SSC, czyli Shared Services Center, to coraz popularniejszy model biznesowy, w który mocno inwestują międzynarodowe korporacje. Idea jest prosta: firma-matka tworzy centrum usług wspólnych, którego celem jest centralizacji obsługi kluczowych procesów biznesowych, takich jak chociażby:

To warto wiedzieć

W Polsce w modelu SSC najczęściej centralizuje się procesy finansowe.

Utworzenie centrum usług wspólnych jest bardzo korzystne z punktu widzenia firmy-matki, głównie ze względu na optymalizacją kosztów. Takie centra najczęściej powstają w krajach, w których międzynarodowe korporacje mogą liczyć na wysokie ulgi podatkowe oraz mają zapewniony dostęp do wysoko wykwalifikowanej, ale jednocześnie niezbyt kosztownej kadry. Idealnym przykładem będzie tutaj Polska, która jest jednym z największych rynków SSC na świecie. Swoje centra nad Wisłą zakładają największe globalne marki, a powstają one głównie w dużych ośrodkach – stąd taki sukces SSC w Krakowie.

komputer

To warto wiedzieć

Podstawowym wyzwaniem dla modelu SSC jest rekrutacja pracowników

W zasadzie jedynym słabym punktem modelu SSC jest ryzyko, że nie uda się zapełnić wszystkich etatów wystarczająco wykwalifikowanymi pracownikami. To problem, z którym mierzą się właściwie wszystkie firmy tworzące własne centra usług wspólnych. Verita HR eliminuje to zagrożenie poprzez swoją najnowszą markę HRO Digital.

Specjalizujemy się w rekrutacji pracowników do SSC w Krakowie oraz innych miastach w Polsce. Współpracujemy z największymi firmami utrzymującymi centra usług wspólnych, które już przekonały się, że nasz model rekrutacji jest wyjątkowo skuteczny.

Dzięki działaniom podejmowanym przez specjalistów HRO Digital firmy i korporacje mogą realnie obniżyć koszty rekrutacji, a przede wszystkim przyspieszyć proces obsadzania wolnych stanowisk – w modelu SSC każdy wakat generuje straty ograniczając wydajność centrum usług wspólnych.

Dla naszych klientów prowadzących biznes w modelu SSC w Krakowie pozyskujemy pracowników na wszelkie stanowiska, od tych najniższego szczebla aż po managerskie. 

Jesteśmy ekspertami w zakresie rekrutacji IT oraz finansowej, m.in. obsługując klientów z sektora bankowego.

Skuteczna rekrutacja do SCC w Krakowie

Pierwszym etapem jest dokładne określenie oczekiwań i potrzeb klienta. Na podstawie przekazanych informacji tworzymy profil idealnego kandydata i rozpoczynamy proces jego rekrutacji, przejmując wszelkie związane z tym obowiązki, w tym analizowanie podań, weryfikację wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego, a także przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych.

Po wyselekcjonowaniu kandydatów odpowiadających oczekiwaniom przedstawiamy ich klientowi, który może już bez żadnego ryzyka podjąć decyzję o zatrudnieniu danej osoby i w ten sposób szybko zagospodarować wolny etat.

Świadczymy również usługę headhuntingu, która polega na pozyskiwaniu wysokiej klasy specjalistów niedostępnych na rynku, czyli nieposzukujących aktywnie pracy. Docieramy do nich, weryfikujemy ich kwalifikacje oraz składamy im propozycję zatrudnienia, prezentując wszystkie korzyści z podjęcia pracy w danym SSC w Krakowie.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Verita HR.

Jak wygląda współpraca z Verita HR i HRO Digital?

Rekrutacja do SCC realizowana przez naszych konsultantów przebiega sprawnie i jest bardzo skuteczna. Dzięki współpracy z licznymi korporacjami oraz headhuntingowi docieramy do najlepszych specjalistów w takich branżach jak IT, analityka internetowa, a także księgowość i finanse. Bogate doświadczenie pozwala nam znakomicie rozumieć potrzeby Klientów – wiemy, jakie trudności można napotkać podczas poszukiwania pracowników do SCC nawet w Krakowie, który jest liderem, jeśli chodzi o liczbę osób zatrudnionych w centrach usług współdzielonych.

Mamy odpowiednią wiedzę i korzystamy z najlepszych narzędzi, dzięki czemu jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom – realizujemy także rekrutacje masowe, a nasza praca nie polega jedynie na dostarczeniu Klientom pracowników. Służymy doradztwem HR i prowadzimy konsultacje – także dotyczące budowania SCC od podstaw.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków