Verita HR: agencja rekrutacyjna we Wrocławiu, której mogą Państwo zaufać

[rank_math_breadcrumb]

Co drugi przedsiębiorca z Wrocławia miał lub ma problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników. Przedłużający się proces rekrutacji sprzyja popełnianiu typowych błędów, do jakich zaliczamy m.in. nadmierne zwiększanie wynagrodzeń (nieuzasadnione w relacji do kompetencji pracowników) oraz zatrudnianie osób, które nie spełniają kryteriów ustalonych dla danego stanowiska. W uniknięciu takiego scenariusza pomoże Państwu Verita HR – najlepiej oceniana agencja rekrutacyjna we Wrocławiu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Dlaczego warto skorzystać z pomocy profesjonalnej firmy rekrutacyjnej we Wrocławiu?

Istnieje kilka powodów, które uzasadniają powierzenie procesu rekrutacji profesjonalistom. Wymieńmy tylko te najważniejsze:

  1. Gwarancja pozyskania pracownika, który rzeczywiście spełnia oczekiwania pracodawcy – każda profesjonalna agencja pracy we Wrocławiu, w tym oczywiście Verita HR, rozpoczyna rekrutację od dokładnego poznania potrzeb swojego Klienta i na tej podstawie tworzy profil idealnego kandydata. Jeśli dana osoba nie wpisuje się w niego, to nie zarekomendujemy jej Klientowi.
  2. Skrócenie czasu rekrutacji – szybkie znalezienie odpowiedniego kandydata leży także w interesie firmy rekrutacyjnej z Wrocławia, ponieważ rozliczenie usługi następuje dopiero po skutecznym pozyskaniu pracownika dla Klienta. Jednocześnie doświadczona agencja pracy doskonale wie, jakie kanały dotarcia do kandydatów wykorzystać, aby znacząco zwiększyć prawdopodobieństwo zakończenia procesu w możliwie jak najwcześniejszym terminie.
  3. Całkowity brak obowiązków rekrutacyjnych po stronie Klienta – w Verita HR oferujemy naszym Klientom usługę Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych. Polega ona na przejęciu wszystkich zadań związanych z rekrutacją, od stworzenia i publikacji ogłoszeń, przez przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych, aż po weryfikację informacji na temat kandydata czy nawet pośredniczenie w negocjowaniu indywidualnych warunków zatrudnienia.

Dodatkowo agencja rekrutacyjna dba o pełną profesjonalizację procesu poszukiwania pracownika. Ma to bardzo pozytywny wpływ na wizerunek marki pracodawcy i idealnie wpisuje się w strategię employer branding. Silna, rozpoznawalna i atrakcyjna marka pozwoli dużo łatwiej pozyskiwać wartościowych pracowników w przyszłości.

To warto o nas wiedzieć

katowice

To warto o nas wiedzieć

Wspieramy Klientów nie tylko na etapie rekrutacji

Verita HR ma kompleksową ofertę dla biznesu, która obejmuje m.in. doradztwo HR – jest to doskonałe rozwiązanie dla przedsiębiorców, którzy chcą wprowadzić w swoich firmach zupełnie nowy, o wiele skuteczniejszy model zarządzania zasobami ludzkimi oraz optymalizacji kosztów zatrudnienia.

Jesteśmy cenioną agencją headhunterską we Wrocławiu

Bardzo popularną usługą w ofercie naszej agencji rekrutacyjnej we Wrocławiu jest headhunting. Korzystają z niego przede wszystkim ci przedsiębiorcy, którzy mają bardzo sprecyzowane oczekiwania względem nowego pracownika i szukają osób o wysokich kwalifikacjach zawodowych, w tym na stanowiska managerskie i kierownicze.

Headhunting pozwala dotrzeć do specjalistów, którzy sami nie biorą udziału w standardowych procesach rekrutacyjnych i pozyskać ich zanim zrobi to konkurencja.

Verita HR świadczy również usługi z zakresu budowania zewnętrznych zespołów specjalistów, na przykład w ramach outsourcingu IT. Jest to usługa skierowana do przedsiębiorców, którzy niekoniecznie chcą tworzyć nowe etaty w swoich firmach z uwagi na wysokie koszty pracownicze, natomiast okazjonalnie lub regularnie potrzebują wsparcia przy realizacji różnych zleceń.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Verita HR – Państwa nową firmą rekrutacyjną we Wrocławiu. Nasi doradcy przygotują dla Państwa indywidualną, niezobowiązującą ofertę współpracy.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków