Verita HR: pośrednik pracy w Katowicach, który rozumie potrzeby pracodawców

[rank_math_breadcrumb]

Katowice są zdecydowanie największym ośrodkiem gospodarczym, a tym samym największym rynkiem pracy na Górnym Śląsku. To w stolicy regionu pojawiają się najatrakcyjniejsze oferty zarówno dla specjalistów, jak i absolwentów czy osób chcących się całkowicie przebranżowić. Lokalni pracodawcy nie mogą jednak narzekać na nadmiar chętnych – wprost przeciwnie. Dlatego obserwujemy duże zapotrzebowanie na profesjonalne usługi biura pośrednictwa pracy w Katowicach. Zespół Verita HR jest do Państwa dyspozycji. Już teraz zapraszamy do zapoznania się naszą ofertą, która dokładnie odpowiada na potrzeby katowickiego i górnośląskiego rynku pracy.

Współpraca z biurem pośrednictwa pracy zawsze jest korzystna dla pracodawcy

Od pośrednika pracy w Katowicach wymaga się jednego: skuteczności. Wynika to z faktu, iż w stolicy Górnego Śląska od kilku lat notujemy najniższy poziom bezrobocia w kraju. Lokalni pracodawcy, do których należą firmy z sektora bankowego, technologicznego, IT, finansów czy budownictwa, stają więc przed poważnym wyzwaniem. Zapełnienie wakatów jest coraz trudniejsze, głównie z uwagi na niską podaż wysokiej klasy fachowców.

Efekt jest dokładnie taki sam, jak w innych regionach kraju. Pracodawcy muszą oferować coraz wyższe pensje (niekoniecznie adekwatne do poziomu umiejętności, wykształcenia i doświadczenia kandydata), a nierzadko wręcz rywalizować o konkretnych pracowników z konkurencją. To nie jest komfortowa sytuacja. Stąd zauważamy sukcesywny wzrost zapotrzebowania na usługi biura pośrednictwa pracy w Katowicach, na co odpowiada Verita HR.

Celem skorzystania z usługi pośrednika pracy w Katowicach czy w dowolnym innym mieście zawsze jest maksymalne skrócenie czasu poszukiwania pracowników. Długotrwałe obsadzanie wakatów generuje zupełnie niepotrzebne koszty, a także naraża pracodawcę na poważne problemy z terminową realizacją zleceń. To z kolei negatywnie odbija się na marce przedsiębiorca i osłabia jej pozycję w branży. Aby uniknąć takiego scenariusza warto postawić na współpracę z doświadczonym biurem pośrednictwa pracy w Katowicach.

Dlaczego katowiccy pracodawcy rekomendują Verita HR?

Mamy kompleksową ofertę usług dla biznesu. Verita HR nie jest tylko biurem pośrednictwa pracy w Katowicach, ale agencją wspierającą pracodawców na każdym etapie obsadzania etatów oraz zarządzania działaniami z zakresu HR.

katowice

To warto o nas wiedzieć

Współpraca z firmą HR w Katowicach przynosi wymierne korzyści

Międzynarodowe doświadczenie pozwoliło nam dokładnie zrozumieć, jakie są oczekiwania pracodawców względem pośrednika pracy. Nie chodzi tutaj tylko o szybkie obsadzenie wolnych wakatów, ale też o przejęcie całego procesu rekrutacji oraz związanych z nim obowiązków (w tym formalnych). Dzięki temu przedsiębiorca może się skupić na swojej działalności, mając jednocześnie przekonanie, że profesjonalne biuro pośrednictwa pracy w Katowicach zadba o pozyskanie najlepszych dostępnych kandydatów.

W ramach obsługi procesu rekrutacji zajmujemy się wszystkimi kwestiami bezpośrednio lub pośrednio związanymi z uzupełnieniem wakatu/wakatów w firmie Klienta. Są to m.in.:

Jeśli natomiast nie ma możliwości szybkiego pozyskania pracownika z rynku, nasze biuro pośrednictwa pracy w Katowicach zaproponuje ekskluzywną usługę headhuntingu, która polega na aktywnym poszukiwaniu osób wpisujących się w profil nakreślony przez Klienta.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Verita HR – rekomendowanym pośrednikiem pracy w Katowicach.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków