Rekrutacja dla SSC w Katowicach z pomocą Verita HR

[rank_math_breadcrumb]

SSC (Shared Services Center) to model biznesowy, który opiera się na grupowaniu usług świadczonych na rzecz firmy-matki w ramach jednego centrum. Z takiego rozwiązania korzystają największe firmy na świecie, optymalizując w ten sposób koszty zatrudnienia. Scentralizowanie procesów biznesowych jest ważnym trendem, który zmienia oblicze rynku pracy. Rekrutacja dla SSC w Katowicach i innych miastach w Polsce jest jedną z najważniejszych specjalizacji HRO Digital, nowej marki w grupie Verita HR. Zapraszamy do skorzystania z naszego wsparcia w poszukiwaniu wartościowych pracowników dla Państwa centrów usług wspólnych.  

Rośnie zapotrzebowanie na pracowników dla SSC w Katowicach

Katowice są jednym z największych ośrodków SSC w Polsce. W stolicy Górnego Śląska z roku na rok powstaje coraz więcej centrów usług wspólnych, w tym obsługujących czołowe marki świata. Problemem pozostaje natomiast znalezienie odpowiednich pracowników. Katowice mają najniższą stopę bezrobocia w Polsce, a duża konkurencja ze strony innych firm powoduje, że coraz trudniej jest obsadzać wolne etaty w SSC.

Tutaj z pomocą przychodzą wyspecjalizowane agencje pracy. Zespół HRO Digital zebrał międzynarodowe doświadczenie, które teraz wykorzystuje na rzecz Klientów w Polsce. Oferujemy kompleksową usługę outsourcingu procesów rekrutacyjnych, w ramach której znajdziemy odpowiednich pracowników dla Państwa SSC w Katowicach.

Pozyskamy dla Państwa pracowników na dowolne stanowiska, w tym:

To warto o nas wiedzieć

katowice

W Polsce działa już około 1000 centrów usług wspólnych, które zgłaszają bardzo duże zapotrzebowanie na pracowników. To z kolei powoduje, że korporacje zaczynają rywalizować między sobą o najlepszych kandydatów. Rośnie presja płacowa napędzana niedostateczną podażą pracowników. Tymczasem każdy miesiąc z nieobsadzonym etatem wpływa na pogorszenie efektywności działania SSC i tym samym naraża firmę-matkę na wymierne straty. To dostateczny powód, aby skorzystać z profesjonalnego wsparcia w procesie rekrutacji.

Dlaczego warto powierzyć nam rekrutację dla SSC w Katowicach?

Jako jedna z nielicznych agencji pracy na polskim rynku mamy duże doświadczenie w rekrutowaniu na stanowiska w centrach usług wspólnych. Stale współpracujemy z około 2 tysiącami osób gotowych do podjęcia zatrudnienia w Państwa SSC. Opracowaliśmy skuteczny model rekrutacji pracowników z rynku, świadcząc również usługę headhuntingu, która doskonale się sprawdza w sytuacji, gdy celem jest pozyskanie wysokiej klasy specjalisty o unikalnych kwalifikacjach.

To warto o nas wiedzieć

Na samym początku współpracy bardzo dokładnie poznajemy potrzeby Klienta, tworząc profile kandydatów i rozpoczynając właściwy proces rekrutacji. Przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki związane z pozyskaniem pracownika, włącznie z weryfikacją treści podania oraz przeprowadzeniem rozmów kwalifikacyjnych.

O HRO Digital

HRO Digital to marka wchodząca w skład grupy Verita HR. Powstała poprzez połączenie marek HRO Finance, HRO Technology i HRO Recruitment. HRO Digital specjalizuje się w rekrutacji dla SSC/BPO w Katowicach oraz wielu innych polskich miastach, gwarantując Klientom szybkie znalezienie wykwalifikowanych pracowników zarówno na stanowiska specjalistyczne, jak i managerskie oraz szeregowe.

Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół ekspertów, którzy bardzo dokładnie poznają Państwa potrzeby i zaproponują najkorzystniejszy model rekrutacji dla SSC w Katowicach. Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami w celu otrzymania indywidualnej, niezobowiązującej oferty współpracy.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków