Verita HR: agencja rekrutacyjna w Krakowie polecana przez przedsiębiorców

[rank_math_breadcrumb]

Około 70% polskich pracodawców spotkało się z problemem niedostatecznej podaży wykwalifikowanych pracowników. Brak rąk do pracy stanowi poważne zagrożenie dla stabilności biznesu i w praktyce uniemożliwia jego rozwój. Jest to główny powód, dla którego obserwujemy stały wzrost kosztów zatrudnienia – pracodawcy muszą nie tylko podnosić pensje, ale też podkupywać pracowników od konkurencji. Tym bardziej zasadne wydaje się być skorzystanie ze wsparcia profesjonalnej agencji rekrutacyjnej w Krakowie – Verita HR. Zwłaszcza, że nasza agencja pracy cieszy się doskonałą opinią wśród klientów.  

O Verita HR: nowej agencji headhunterskiej w Krakowie

Wybierając agencję pracy w Krakowie w pierwszej kolejności warto zapoznać się z opiniami na jej temat. Pozytywne recenzje innych pracodawców są najlepszą rekomendacją i dobrym powodem, by zaufać danej firmie. Verita HR cieszy się dużym zaufaniem klientów, o czym świadczą te liczby:

Wybierając agencję pracy w Krakowie w pierwszej kolejności warto zapoznać się z opiniami na jej temat. Pozytywne recenzje innych pracodawców są najlepszą rekomendacją i dobrym powodem, by zaufać danej firmie. Verita HR cieszy się dużym zaufaniem klientów, o czym świadczą te liczby:

komputer

To warto o nas wiedzieć

Verita HR ma umowy o współpracy z wieloma  pracownikami, którzy są gotowi w każdej chwili podjąć zatrudnienie w Państwa firmie.

Jak wygląda współpraca z agencją pracy w Krakowie Verita HR?

Opracowaliśmy własny system obsługi klienta, który doskonale sprawdził się już w innych krajach, a teraz pomaga polskim przedsiębiorcom w szybkim uzupełnieniu wakatów oraz ograniczeniu kosztu pozyskania pracownika. Pierwszym krokiem jest skontaktowanie się z naszą firmą rekrutacyjną w Krakowie. 

Na tym etapie poprosimy o przedstawienie swoich potrzeb oraz określenie oczekiwanego zakresu działań, jaki mają podjąć nasi eksperci.

Może to być chociażby coraz popularniejszy headhunting (czyli pozyskanie pracownika, który nie szuka aktywnie pracy), jak i kompleksowy outsourcing procesu rekrutacyjnego (RPO), w ramach którego przejmujemy wszystkie obowiązki agencji rekrutacyjnej w Krakowie.

Następnie wspólnie z klientem ustalamy wymagania wobec kandydatów na dane stanowisko.

W oparciu o te informacje tworzymy profil idealnego kandydata i przystępujemy do właściwych działań rekrutacyjnych.

Po wyselekcjonowaniu wstępnej grupy kandydatów przechodzimy do etapu rozmów kwalifikacyjnych, dzięki czemu możemy m.in. zweryfikować ich kompetencje, doświadczenie zawodowe i na tej podstawie wybrać osoby, które zostaną zaproponowane klientowi.

To warto wiedzieć

Rozliczenie usługi naszej agencji pracy w Krakowie następuje dopiero po ostatecznym zweryfikowaniu kandydatów oraz przedstawieniu ich klientowi, który może spośród nich wybrać swojego przyszłego pracownika.

Korzyści z zatrudnienia naszej agencji rekrutacyjnej w Krakowie

Krakowski rynek pracy cierpi na dokładnie te same problemy, które znają pracodawcy z Warszawy, Gdańska, Poznania czy Wrocławia. Chodzi tutaj oczywiście o zbyt małą liczbę specjalistów, zwłaszcza mogących podjąć pracę na stanowiskach managerskich i kierowniczych.

Ich pozyskanie w ramach standardowego procesu rekrutacji jest bardzo trudne, a często okazuje się wręcz niemożliwe, ponieważ np. eksperci z branży IT, BPO/SCO czy finansowej rzadko odpowiadają na ogłoszenia. Trzeba do nich dotrzeć innymi kanałami, doskonale znanymi profesjonalnej agencji pracy z Krakowa – Verita HR.

Skorzystanie z naszego wsparcia przynosi klientowi wymierne korzyści, na czele z:

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Verita HR – Państwa nową agencją rekrutacyjną w Krakowie.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków