Rekrutacja IT we Wrocławiu z pomocą Verita HR

[rank_math_breadcrumb]

Wrocław jest nazywany polskim zagłębiem branży IT. W tym mieście działa kilkadziesiąt dużych i średnich firm z sektora technologii informatycznych i gamingu, a także tysiące software house’ów, start-upów czy małych biur deweloperskich. To w naturalny sposób przyciąga do miasta specjalistów IT, jednak ich podaż jest w dalszym ciągu niewystarczająca. Pracodawcy zgłaszają duże problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników, co spowalnia rozwój ich biznesów. Verita HR odpowiada na potrzeby przedsiębiorców oferując usługę rekrutacji IT we Wrocławiu i regionie. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Rekrutacja IT we Wrocławiu: dla kogo?

Jest to usługa skrojona na miarę potrzeb wszystkich firm, które w przeszłości miewały poważne problemy z pozyskaniem odpowiednich pracowników do swoich działów IT i chcą ich uniknąć podczas najbliższej rekrutacji.

Verita HR oferuje unikalną na wrocławskim rynku usługę Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych. Polega ona na przejęciu wszystkich zadań związanych z rekrutacją pracownika i powierzeniu ich naszym specjalistom. Dzięki temu:

  • oszczędzają Państwo cenny czas,
  • mają Państwo pewność, że proces rekrutacji IT zostanie przeprowadzony w sposób profesjonalny i szybki,
  • mogą Państwo pozyskać cennego pracownika, zanim zrobi to konkurencja,
  • wzmacniają Państwo markę biznesową przedsiębiorstwa i kreują atrakcyjną markę pracodawcy dbającego o profesjonalizację procesu rekrutacyjnego,
  • oszczędzają Państwo środki finansowe, nie trwoniąc ich na publikowanie nieefektywnych ogłoszeń,
  • zyskują Państwo szansę na szybkie obsadzenie wolnego etatu, co pozwoli błyskawicznie wzmocnić zespół i zwiększyć produktywność przedsiębiorstwa.

Rekrutacja IT we Wrocławiu jest jedną z kluczowych specjalizacji Verita HR. Świadczymy tę usługę na rzecz przedsiębiorstw o dowolnej wielkości: od spółek giełdowych, przez korporacje, firmy z sektora MŚP, aż po małe studia deweloperskie.

katowice

To warto o nas wiedzieć

Jak przebiega proces rekrutacji?

Pierwszym krokiem jest dokładne poznanie potrzeb i oczekiwań Klienta, co pozwala nam stworzyć szczegółowy profil idealnego kandydata. Następnie rozpoczynamy właściwą rekrutację, której zakres jest uzgadniany z Klientem. Bierzemy na siebie wszystkie obowiązki związane z pozyskaniem pracownika do Państwa firmy, w tym:

  • weryfikację aplikacji i zawartych w nich informacji,
  • przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych przez profesjonalnego rekrutera,
  • selekcję kandydatów, którzy zostaną rekomendowani Klientowi,
  • pomoc w przeprowadzeniu negocjacji indywidualnych warunków zatrudnienia.

Wielu przedsiębiorców z Wrocławia w ramach rekrutacji IT decyduje się na skorzystanie z naszej ekskluzywnej usługi headhuntingu. Polecamy ją szczególnie tym pracodawcom, którzy mają sprecyzowane oczekiwania względem kwalifikacji pracownika i są zainteresowani pozyskaniem wysokiej klasy specjalisty – co może się wiązać z koniecznością zaoferowania mu lepszych warunków niż te, jakie zapewnia mu obecny pracodawca.

W ramach headhuntingu wykorzystujemy własne kanały dotarcia do najlepszych kandydatów, kontaktujemy się z nimi i kreujemy atrakcyjny wizerunek firmy Klienta, jako idealnego miejsca do kontynuowania kariery.

Naszym Klientom oferujemy również usługę outsourcingu IT, która polega na budowaniu zewnętrznych zespołów specjalistów wspierających przedsiębiorcę w trybie zdalnym lub stacjonarnym – w zależności od potrzeb. Jest to bardzo dobry sposób na optymalizację kosztów zatrudnienia w firmie, przy jednoczesnym zapewnieniu sobie pomocy ekspertów przy realizacji projektów wymagających zaangażowania większej liczby osób.

Podejmując współpracę z Verita HR zyskują Państwo pewność, że przeprowadzona rekrutacja IT we Wrocławiu okaże się skuteczna. Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszą agencją. Doradcy Verita HR przedstawią Państwu indywidualną, niezobowiązującą ofertę.

Rekrutujemy pracowników IT skutecznie – na stałe i do pojedynczych projektów

Wybierz Verita HR i przekonaj się, jak skuteczni jesteśmy w rekrutowaniu pracowników IT. Mając pełną świadomość tego, jak wiele zaangażowania potrzeba, by znaleźć dobrych informatyków – także we Wrocławiu, gdzie nie brak specjalistów IT, jednak dotarcie do tych, których kompetencje są najbardziej w danej firmie pożądane, nie jest proste – jesteśmy gotowi przejąć ten obowiązek od Twojego wewnętrznego działu HR i przedstawić takich kandydatów, jakich potrzebujesz. Oferujemy również outsourcing ITIT contracting, znajdujemy bowiem nie tylko specjalistów IT do stałej współpracy, lecz także do realizacji pojedynczych projektów.

Rekrutujemy pracowników IT każdej specjalności: programistów, deweloperów, twórców aplikacji mobilnych. Pomoc agencji jest na wagę złota szczególnie wtedy, gdy w firmie jak najszybciej powinien pojawić się specjalista w danym sektorze (gdy przy realizacji projektu okazuje się, że akurat jego nie ma w zespole lub gdy po prostu termin realizacji nieuchronnie się zbliża, a z przyczyn losowych wystąpiły braki kadrowe. Skorzystanie z firmy rekrutującej pracowników IT na pewno przyspieszy znalezienie odpowiedniego kandydata.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków