Skuteczna rekrutacja dla SSC w Gdyni z HRO Digital

[rank_math_breadcrumb]

Polska jest największym w Europie zagłębiem SSC, czyli Shared Services Center. Ten model świadczenia usług biznesowych na rzecz spółki-matki cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, a jego udział w rynku – szczególnie w czasach po pandemii – będzie coraz większy. Warto być na to przygotowanym już teraz i zwiększyć zatrudnienie w swoim centrum usług wspólnych. Pomogą w tym Państwu specjaliści HRO Digital, marki grupy Verita HR. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty rekrutacji dla SSC w Gdyni.  

Dlaczego to najlepszy moment na pozyskanie pracowników dla SSC w Gdyni?

Ponieważ obserwujemy wzmożone zapotrzebowanie na kadry ze strony centrów usług wspólnych. Już teraz w Polsce działa około 1000 SSC. Gdynia co prawda nie jest największym ośrodkiem w Polsce, ale już samo Trójmiasto ma duży potencjał, aby wkrótce stworzyć idealne warunki dla tego sektora. Wówczas rozpocznie się prawdziwy wyścig o najlepszych pracowników.

Aby uniknąć przepłacania (presja płacowa) oraz konieczności zatrudnienia kogokolwiek, warto o rekrutacji pomyśleć odpowiednio wcześnie. Dzięki HRO Digital mogą Państwo pozyskać najlepszych pracowników dla SSC w Gdyni i regionie Trójmiasta jeszcze zanim zauważy ich Państwa konkurencja.

Jak działamy?

HRO Digital oferuje różne modele rekrutacji pracowników dla SSC w Gdyni. Największą popularnością cieszy się nasza ekskluzywna usługa Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych, która polega na przejęciu przez nasz zespół wszystkich obowiązków bezpośrednio i pośrednio związanych z pozyskiwaniem pracowników, w tym:

  • przygotowaniu i publikacji ogłoszeń,
  • przyjmowaniu i analizowaniu aplikacji,
  • weryfikacji CV kandydatów,
  • selekcji kandydatów,
  • przeprowadzeniu rozmów kwalifikacyjnych,
  • wytypowaniu najlepszych kandydatów i przedstawieniu ich klientowi,
  • pomocy w negocjowaniu indywidualnych warunków zatrudnienia (na życzenie).

Jeśli natomiast szukają Państwo pracowników o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych, mających doświadczenie czy rzadkie umiejętności, wówczas zalecamy skorzystać z usługi headhuntingu. Polega ona na aktywnym wyszukiwaniu odpowiednich kandydatów spośród osób, które same nie myślą o zmianie pracodawcy. Docieramy do nich własnymi kanałami, przedstawiamy im argumenty przemawiające za przyjęciem propozycji naszego klienta, a następnie pośredniczymi w procesie zatrudnienia.

spotkanie biznesowe

To warto o nas wiedzieć

Verita HR jest najlepiej ocenianą agencją rekrutacyjną działającą w Gdyni. Mamy aż 97% rekomendacji klientów biznesowych.

Pozyskamy dla Państwa pracowników na dowolne stanowiska

HRO Digital specjalizuje się w rekrutowaniu pracowników dla SSC w takich sektorach, jak bankowość inwestycyjna, IT oraz finanse. Nasz zespół ma duże doświadczenie w obsadzaniu wakatów każdego szczebla, od stanowisk szeregowych i administracyjnych, aż po managerskie. Nie ma zatem znaczenia, kogo Państwo szukają – nasi specjaliści z pewnością znajdą odpowiedniego pracownika, który idealnie wpisuje się w profil kandydata opracowany przez doradców HRO Digital na podstawie informacji przekazanych przez klienta.

Korzystając z naszego wsparcia oszczędzają Państwo mnóstwo czasu, który jest szczególnie cenny w przypadku planu pozyskania najwartościowszych pracowników. Tych samych, o których chce zawalczyć Państwa konkurencja. Wiemy, jak ją wyprzedzić.

O HRO Digital

HRO Digital to marka grupy Verita HR. Powstała poprzez połączenie HRO Finance, HRO Technology i HRO Recruitment, aby świadczyć profesjonalne usługi rekrutacyjne m.in. na rzecz BPO i SSC w Gdyni oraz innych miastach w Polsce.

HRO Digital tworzy zespół wysokiej klasy specjalistów, w tym doradców HR i ekspertów z zakresu analizowania rynku pracy, mających międzynarodowe doświadczenie w prowadzeniu rekrutacji dla klienta korporacyjnego, ale też firm z sektora MŚP.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z HRO Digital. Nasi doradcy przygotują dla Państwa indywidualną, niezobowiązującą ofertę rekrutacji dla SSC w Gdyni oraz w regionie.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków