Verita HR - profesjonalna agencja headhunterska w Katowicach

[rank_math_breadcrumb]

Większość przedsiębiorców z Katowic i regionu Górnego Śląska boryka się z problemem, jakim jest znalezienie wartościowych pracowników. Ich pozyskanie z rynku, w ramach standardowej rekrutacji, może zająć wiele miesięcy – w dodatku bez gwarancji powodzenia. Nie każdy pracodawca może sobie natomiast pozwolić na podjęcie ryzyka i zatrudnienie osoby wymagającej przyuczenia oraz nabrania doświadczenia. Jeśli zależy Państwu na natychmiastowym uzupełnieniu wakatu wysokiej klasy specjalistą, to najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usługi headhuntingu w Katowicach świadczonej przez Verita HR.  

Czym jest headhunting?

Usługa headhuntingu jest skierowana do przedsiębiorców, których nie interesuje przeprowadzenie standardowego procesu rekrutacyjnego, ponieważ chcą pozyskać najwyższej klasy specjalistów lub osoby mające rzadkie umiejętności od zaraz, ewentualnie w możliwie najszybszym terminie.

W takiej sytuacji należy wynająć agencję headhunterską w Katowicach gwarantującą wysoką skuteczność w pozyskiwaniu pracowników, którzy aktualnie nie poszukują pracy. Zespół Verita HR jest do Państwa dyspozycji.

Headhunting jest niczym innym, jak aktywnym poszukiwaniem pracownika idealnie wpisującego się w profil kandydata nakreślony przez eksperta po rozmowie z Klientem. Proces ten składa się z kilku etapów:

katowice

Kiedy warto zatrudnić firmę headhunterską w Katowicach?

Skorzystanie z usług agencji headhunterskiej w Katowicach rekomendujemy przede wszystkim tym przedsiębiorcom, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub pracowników wyższego szczebla. Dobrym przykładem będą tutaj managerowie, kierownicy, osoby mające unikalne kompetencje zawodowe i rzadkie umiejętności.

Pozyskanie takich pracowników w ramach standardowego procesu rekrutacji jest dość trudne, a na pewno wiąże się z ryzykiem. Zwłaszcza, gdy pracodawcy zależy na jak najszybszym obsadzeniu stanowiska. Ogłaszając rekrutację musimy się liczyć z tym, że cały proces trochę potrwa.

Istnieje również wysokie prawdopodobieństwo, że konkurencyjne firmy po dowiedzeniu się, że ich pracownicy mogą znaleźć się na celowniku innego przedsiębiorstwa, zdążą zaproponować im zmianę warunków zatrudnienia na korzystniejsze, tym samym zatrzymując ich u siebie.

Aby uniknąć podobnego scenariusza warto postawić na headhunting, który w Katowicach cieszy się coraz większą popularnością – i to nie tylko w grupie dużych przedsiębiorstw. Ta ekskluzywna usługa pozwala dyskretnie zorientować się, jakie szanse ma firma na pozyskanie najlepszych pracowników. Jest to szczególnie ważne w sytuacji, gdy przedsiębiorca nie może przebić dowolnej oferty, ponieważ dysponuje ograniczonym budżetem, a jednocześnie nie chce ryzykować pogorszenia relacji z konkurencją.

Najważniejsze zalety headhuntingu

Rosnące zainteresowanie usługami naszej agencji headhunterskiej w Katowicach potwierdza, że pracodawcy z Górnego Śląska są coraz mocniej skupieni na zatrudnianiu osób mających konkretne kwalifikacje. Pozyskanie takiego pracownika przynosi szereg korzyści:

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Verita HR – przedstawimy Państwu ofertę świadczenia usługi headhuntingu w Katowicach i regionie.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków