Firma rekrutacyjna w Krakowie: headhunting i outsourcing HR klasy premium

[rank_math_breadcrumb]

Outsourcing IT jest coraz popularniejszą usługą, z której chętnie korzystają krakowscy przedsiębiorcy. W stolicy Małopolski działa mnóstwo firm z sektora IT, w tym bardzo innowacyjnych, mających dokładnie ten sam problem: trudności ze znalezieniem wykwalifikowanych pracowników. To hamuje rozwój biznesu i uniemożliwia podjęcie skutecznej rywalizacji z zagraniczną konkurencją. Przedsiębiorstwa, które już zdecydowały się na outsourcing IT w Krakowie czerpią z tego wymierne korzyści – mogą one stać się udziałem także Państwa firmy. Zapraszamy do skorzystania z oferty Verita HR.  

Czym jest outsourcing IT?

Outsourcing IT w Krakowie, Warszawie czy jakimkolwiek innym mieście sprowadza się do korzystania z zewnętrznego wsparcia zespołu specjalistów. Jest to model współpracy, który z roku na rok zyskuje na popularności, ponieważ przynosi on firmom niebagatelne korzyści.

Z uwagi na specyfikę branży IT, czyli cykliczność (realizowanie kilku czy kilkunastu dużych projektów dla różnych klientów w ciągu roku), nie wszyscy przedsiębiorcy mogą i chcą sobie pozwolić na utrzymywanie wysokiego poziomu zatrudnienia. Idealną odpowiedzią na takie potrzeby jest właśnie outsourcing IT. Pokażmy to na hipotetycznym przykładzie.

Firma z Krakowa zajmuje się tworzeniem systemów biznesowych na rzecz branży e-commerce. Przedsiębiorstwo otrzymało zlecenie na wykonanie bardzo zaawansowanej aplikacji, co przekracza jego aktualne możliwości z uwagi na niewystarczającą liczebność zespołu. Firma może zwiększyć zatrudnienie, jednak istnieje ryzyko, że nie będzie w stanie go utrzymać już po zakończeniu zlecenia.

W takiej sytuacji przedsiębiorca z Krakowa może skorzystać z outsourcingu IT świadczonego przez Verita HR, zyskać profesjonalne wsparcie zewnętrznego zespołu np. programistów czy testerów oprogramowania i tym samym terminowo ukończyć realizację projektu bez ponoszenia wysokich kosztów tworzenia nowych etatów.

komputer

Dlaczego warto skorzystać z outsourcingu IT w Krakowie?

Outsourcing IT niesie ze sobą bardzo konkretne i atrakcyjne dla pracodawców korzyści. Poniżej wymieniamy tylko te najważniejsze.

Jak zacząć czerpać korzyści z outsourcingu IT?

Pierwszym krokiem do tego jest skontaktowanie się z Verita HR. Nasi doradcy przedstawią Państwu szczegóły na temat usługi outsourcingu IT oraz przygotują wstępną, niezobowiązującą ofertę.

Po dokładnym poznaniu Państwa potrzeb i oczekiwań oraz zawarciu umowy rozpoczniemy proces budowania zewnętrznego zespołu specjalistów, który będzie pracować w formule zdalnej lub stacjonarnej nad Państwa projektem/projektami. Verita HR gwarantuje kompleksową obsługę kadrowo-płacową, co pozwoli Państwu uniknąć uciążliwych obowiązków związanych z chociażby prowadzeniem dokumentacji.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu i skorzystania z bardzo atrakcyjnej usługi outsourcingu IT w Krakowie oraz okolicach.

Jak zacząć czerpać korzyści z outsourcingu IT?

Zalet outsourcingu IT jest wiele; najważniejsze z nich to:

  • obniżenie kosztów prowadzenia działalności – nie trzeba inwestować w budowę nowego działu w firmie, rekrutację pracowników i ich zatrudnienie;
  • brak problemów kadrowych – wybierając zewnętrznego dostawcę usług IT nie musisz przeznaczać środków na zatrudnienie, wdrożenie i udoskonalanie umiejętności pracowników własnego działu IT. Odejście z pracy informatyków, w których rozwój zawodowy zainwestowałeś pieniądze, oznaczałoby sporą stratę;
  • ciągłość działania – zewnętrzny specjalista IT jest dostępny stale; problemy związane ze zwolnieniami lekarskimi czy urlopem firmowego informatyka Cię nie dotyczą;
  • dostęp do najnowszych technologii – możesz wybrać zewnętrznego dostawcę usług, który korzysta z najnowszego sprzętu, oprogramowania i systemów, bez konieczności samodzielnego budowana kosztownego zaplecza IT w firmie.
     

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków