Verita HR – więcej niż biuro pośrednictwa pracy w Sopocie

[rank_math_breadcrumb]

Verita HR to marka stworzona z myślą o pracodawcach, którzy nie chcą już tracić więcej czasu na bezskuteczne rekrutacje, pozyskiwanie nieodpowiednich pracowników oraz mają dość ulegania presji płacowej ze strony osób o niskich kwalifikacjach zawodowych. Wprowadzamy na sopocki rynek zupełnie nową jakość w zakresie rekrutacji pracowników, oferując Państwu kompleksową pomoc w rozwiązaniu problemów kadrowych oraz obniżeniu kosztów zatrudnienia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą renomowanej agencji HR w Sopocie – Verita HR.  

Jesteśmy agencją rekrutacyjną rekomendowaną przez klientów

Verita HR to jedyna firma rekrutacyjna w Sopocie, która cieszy się tak dobrymi opiniami. Nasze usługi rekomenduje aż 97% klientów biznesowych oraz 90% pracowników, którzy znaleźli zatrudnienie za naszym pośrednictwem.

Tak dobre oceny są efektem tego, że bardzo poważnie traktujemy naszych partnerów. Uważnie wsłuchujemy się w oczekiwania klientów i proponujemy im wyłącznie takie rozwiązania, jakie na pewno sprawdzą się w konkretnym przypadku. Nie pozwalamy sobie na eksperymenty. Strategię rekrutacyjną dobieramy pod kątem specyfiki biznesu naszego klienta, aby móc zagwarantować mu wysoką skuteczność w pozyskiwaniu pracowników na dowolne stanowiska.

Rekrutacja dla BPO/SSC w Sopocie

Verita HR, poprzez swoją markę HRO Digital, oferuje profesjonalną rekrutację dla BPO i SSC w Sopocie. Mamy duże doświadczenie w pozyskiwaniu pracowników dla centrów usług wspólnych, w tym należących do czołowych korporacji. Dobieramy najskuteczniejsze strategie, aby zagwarantować Państwu szybkie uzupełnienie wakatów pracownikami mającymi wymagane kwalifikacje zawodowe.

Odpowiadamy na potrzeby każdej firmy, która szuka pracownika w Sopocie lub regionie. Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół złożony z najlepszych ekspertów w dziedzinie HR. Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszymi doradcami, którzy przygotują dla Państwa indywidualną, niezobowiązującą ofertę współpracy.

spotkanie biznesowe

To warto o nas wiedzieć

Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych (outsourcing HR) w Sopocie: nasza flagowa usługa

Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych jest unikalną usługą na sopockim rynku. Polega ona na objęciu klienta kompleksową opieką zespołu ekspertów z zakresu rekrutacji, którzy przejmują na siebie wszystkie obowiązki związane z pozyskaniem pracownika, w tym:

  • tworzenie i publikację ogłoszeń,
  • analizę potrzeb klienta (wskazanie obszarów wymagających wzmocnienia dodatkowymi pracownikami),
  • przyjmowanie i weryfikowanie aplikacji,
  • selekcję kandydatów,
  • przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych,
  • wskazanie kandydatów rekomendowanych do zatrudnienia w firmie klienta,
  • opcjonalnie wsparcie na etapie negocjowania indywidualnych warunków zatrudnienia.

 

Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych jest bardzo komfortowym rozwiązaniem dla pracodawców, ponieważ zwalania ich z obowiązku osobistego nadzorowania rekrutacji, pozwala również odciążyć pracowników, którzy do tej pory odpowiadali za rekrutację, choć niekoniecznie mieli do tego kwalifikacje.

Do najważniejszych zalet tej usługi zaliczymy: oszczędność czasu, oszczędność pieniędzy (szybkie i skuteczne przeprowadzenie rekrutacji pozwala zwiększyć przychody firmy) oraz eliminację ryzyka zatrudnienia osób, które nie pasują na dane stanowisko.

Headhunting, czyli najlepsza metoda pozyskania cennego pracownika

Verita HR to nie tylko pośrednik pracy, ale też firma headhunterska w Sopocie, która oferuje Państwu profesjonalne działania z zakresu aktywnego pozyskiwania pracowników – w tym tych, którzy nie są aktualnie dostępni na rynku.

Zadaniem naszej agencji headhunterskiej w Sopocie jest dotarcie do najlepszych kandydatów i pośredniczenie w ich zatrudnieniu. Kreujemy atrakcyjny wizerunek marki klienta, wspieramy w negocjowaniu indywidualnych warunków, docieramy do najcenniejszych pracowników przed Państwa konkurencją.

To warto wiedzieć

Headhunting jest najlepszym rozwiązaniem w sytuacji, gdy zależy Państwu na pozyskaniu pracowników o unikalnych kwalifikacjach zawodowych, managerów wyższego szczebla czy osób mających bardzo cenne umiejętności.

Rekrutacja IT

Verita HR specjalizuje się w rekrutacji IT na rzecz firm z Sopotu, nie tylko tych z branży technologicznej. Doskonale wiemy, jak duże są niedobory specjalistów IT i jak trudno jest Państwu ich pozyskać. Dlatego proponujemy nasze wsparcie w tym zakresie. Prowadzimy rekrutacje pracowników w Sopocie na wszelkie stanowiska w sektorze IT, od tych szeregowych po wysokospecjalistyczne. 

To warto wiedzieć

Verita HR proponuje również usługę budowania zewnętrznych zespołów w ramach outsourcingu IT.

Doradztwo HR

Jedną z najważniejszych usług w ofercie naszej agencji pracy jest doradztwo HR, które w Sopocie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród przedsiębiorców. W ramach profesjonalnego doradztwa pomagamy naszym klientom w uporządkowaniu spraw kadrowych, zoptymalizowaniu kosztów zatrudnienia oraz zwiększeniu zaangażowania pracowników.

Skuteczna rekrutacja pracownika w Sopocie:

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków