Rekrutacja dla BPO w Sopocie z Verita HR

[rank_math_breadcrumb]

BPO, czyli centra usług wspólnych realizowanych dla zewnętrznych podmiotów, to symbol zmian, jakie zaszły na światowym rynku zatrudnienia. Coraz więcej firm chce korzystać z outsourcingu i przenosić niektóre procesy biznesowe na zewnątrz. Niesie to ze sobą liczne korzyści, na czele z optymalizacją kosztów zatrudnienia oraz podniesieniem jakości tych usług. Polska jest jednym z najważniejszych ośrodków BPO na świecie, co napędza zapotrzebowanie na pracowników dla tego sektora. BPO w Sopocie wspiera w tym zakresie HRO Digital – marka grupy Verita HR. Już teraz zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na temat naszej oferty.  

Jak rekrutujemy pracowników dla BPO w Sopocie?

Pierwszym krokiem zawsze jest spotkanie się z klientem i omówienie jego potrzeb. Nasi specjaliści zbierają potrzebne informacje i na tej podstawie tworzą profil idealnego pracownika. Wówczas wybieramy metodę rekrutacji. Do dyspozycji mamy:

  • Standardową rekrutację.
  • Headhunting

 

W pierwszym przypadku zaproponujemy Państwu naszą flagową usługę, czyli Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych. Polega ona na przejęciu wszystkich obowiązków związanych z rekrutacją, czyli całkowitym odciążeniu Państwa na etapie pozyskiwania pracowników. Nasi specjaliści zajmują się każdym detalem, od opracowania i publikacji ogłoszeń, przez analizę aplikacji oraz weryfikację CV, aż po przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych. Na końcu selekcjonujemy najlepszych kandydatów, którzy zostaną rekomendowani do zatrudnienia w Państwa BPO w Sopocie.

W przypadku, gdy oczekują Państwo pozyskania pracownika mającego bardzo wysokie kwalifikacje, rzadkie umiejętności czy np. duże doświadczenie w zarządzaniu zespołami, zaproponujemy naszą ekskluzywną usługę headhuntingu.

Headhunting polega na aktywnym wyszukiwaniu najlepszych kandydatów spośród osób, które aktualnie pozostają poza rynkiem pracy – nie myślą o zmianie pracodawcy lub nie podejmują żadnych konkretnych działań zmierzających w tym kierunku. Docieramy do nich własnymi kanałami, kreujemy pozytywny wizerunek marki biznesowej klienta, przedstawiamy argumenty przemawiające za przyjęciem jego propozycji oraz pilotujemy cały proces zatrudnienia.

spotkanie biznesowe

To warto wiedzieć

Dlaczego warto powierzyć rekrutację dla BPO w Sopocie HRO Digital?

Oferujemy Państwu pełne zaangażowanie w proces pozyskiwania pracowników na dowolne stanowiska: szeregowe, administracyjne, produkcyjne, działu obsługi klienta, managerskie. Jako jedyna agencja na sopockim rynku dysponujemy pełnym zakresem narzędzi rekrutacyjnych pozwalających nam znacząco skrócić proces obsadzania wolnych etatów w BPO klienta. Mamy międzynarodowe doświadczenie w obsłudze klienta korporacyjnego, które wykorzystamy przy realizacji Państwa zlecenia.

To warto o nas wiedzieć

Usługi Verita HR rekomenduje aż 97% klientów biznesowych i 90% pracowników.

O HRO Digital

HRO Digital, marka grupy Verita HR, powstała poprzez połączenie HRO Finance, HRO Technology i HRO Recruitment. Stworzyliśmy osobny zespół specjalistów, aby świadczyć najwyższej jakości usługi rekrutacyjne dla BPO w Sopocie i innych miastach w Polsce. HRO Digital oferuje również swoje usługi na rzecz SSC.

To warto o nas wiedzieć

HRO Digital specjalizuje się w rekrutacji dla BPO/SSC na stanowiska IT, finansowe oraz doradcze.

Dzięki wsparciu HRO Digital zyskają Państwo dostęp do dużej liczby pracowników, w tym tych, których trudno byłoby pozyskać na drodze standardowej rekrutacji. Gwarantujemy Państwu znaczne skrócenie okresu nieobsadzenia wolnych etatów oraz zminimalizowanie ryzyka zatrudnienia osób, które nie spełniają Państwa oczekiwań.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z HRO Digital i przedstawienia swoich oczekiwań. Nasi doradcy przygotują dla Państwa indywidualną, niezobowiązującą ofertę współpracy.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków