Verita HR – firma HR w Sopocie rekomendowana przez 97% klientów biznesowych

[rank_math_breadcrumb]

W biznesie bardzo ważne jest to, aby nawiązywać współpracę ze sprawdzonymi partnerami. Takimi, którzy gwarantują wysoką jakość świadczonych usług, rzetelność oraz profesjonalną realizację zlecenia. Jeśli cenią sobie Państwo takie podejście, to zapraszamy do skorzystania z usług Verita HR – firmy HR w Sopocie, którą rekomenduje aż 97% klientów biznesowych. Co stoi za tak dobrymi opiniami? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

W czym możemy Państwu pomóc?

Nasza firma HR w Sopocie oferuje pełen zakres usług związanych zarówno z rekrutowaniem pracowników, jak i pozyskiwaniem ich metodami niestandardowymi. Jako jedyna agencja na lokalnym rynku proponujemy Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych.

Ta usługa polega na objęciu klienta kompleksową opieką na etapie przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego na dowolne stanowisko. Przejmujemy na siebie wszystkie obowiązki, które do tej pory zabierały Państwu mnóstwo czasu oraz niepotrzebnie obciążały pracowników niemających kwalifikacji do obsadzania wolnych stanowisk.

W ramach Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych oferujemy:

  • zaplanowanie, wdrożenie i przeprowadzenie rekrutacji,
  • przyjmowanie i analizowanie treści aplikacji,
  • przeprowadzenie rozmów kwalifikacyjnych z wybranymi kandydatami,
  • selekcję kandydatów, którzy zostaną rekomendowani do zatrudnienia w Państwa firmie,
  • opcjonalnie wsparcie na etapie negocjowania indywidualnych warunków zatrudnienia.

 

Bardzo popularną usługą w ofercie naszej agencji HR w Sopocie jest headhunting. To zaawansowana strategia pozyskiwania najwartościowszych pracowników, w tym managerów wysokie szczebla, członków zarządu, prezesów czy osób mających rzadkie kwalifikacje zawodowe. Headhunting pozwala dotrzeć do pracowników, którzy sami aktualnie nie poszukują pracy, a więc nie zgłaszają się do standardowych procesów rekrutacyjnych. W ten sposób mają Państwo szansę pozyskać ekspertów, którzy z miejsca podniosą wydajność Państwa przedsiębiorstwa.

Verita HR świadczy również usługę doradztwa HR, która jest szczególnie polecana firmom mającym problem z efektywnym zarządzaniem zespołem, zauważającym ciągły wzrost kosztów pracowniczych, za którym jednak nie idzie zwiększenie przychodów. Najczęściej jest to skutek niewykorzystywania dostępnych narzędzi, takich jak na przykład elastyczne formy zatrudnienia. Eksperci Verita HR przeanalizują sytuację Państwa przedsiębiorstwa i zaproponują wprowadzenie niezbędnych zmian.

spotkanie biznesowe

To warto wiedzieć

Dlaczego warto wybrać właśnie naszą firmę HR w Sopocie?

Verita HR jest agencją, która korzysta z międzynarodowego doświadczenia, aby zapewnić klientom w Sopocie najwyższy poziom obsługi, a przede wszystkim skuteczne pozyskiwanie najlepszych pracowników dostępnych na rynku.

Naszą przewagą nad innymi agencjami HR w Sopocie jest to, że oferujemy pełen wachlarz usług z zakresu zarówno samej rekrutacji, jak i zarządzania kadrami czy budowania zewnętrznych zespołów – np. złożonych ze specjalistów IT.

To warto o nas wiedzieć

Verita HR specjalizuje się w rekrutacji IT, na stanowiska finansowe oraz w pozyskiwaniu pracowników dla sektora bankowości elektronicznej, BPO i SSC.

Jako doświadczona firma HR w Sopocie potrafimy ocenić, jakie są rzeczywiste potrzeby naszego klienta w zakresie czy to uzupełnienia wolnych etatów, czy zoptymalizowania kosztów zatrudnienia. Oddajemy do Państwa dyspozycji zespół wysokiej klasy specjalistów rozumiejących biznes oraz rekomendujących wyłącznie takie rozwiązania, które sprawdzą się w Państwa firmie.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Verita HR – Państwa nową agencją HR w Sopocie. Nasi doradcy przygotują dla Państwa indywidualną, niezobowiązującą ofertę współpracy, która z pewnością będzie konkurencyjna.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków