„Szukam pracownika w Sopocie” – Verita HR go znajdzie

[rank_math_breadcrumb]

Niski poziom bezrobocia stanowi poważny problem dla sopockich pracodawców. Przybywa firm, które odczuwają skutki niedostatecznej podaży pracowników – i to nie tylko tych wykwalifikowanych. Trudna sytuacja na rynku pracy zmusza przedsiębiorców do zatrudniania osób nieposiadających odpowiednich kompetencji zawodowych oraz do ciągłego podnoszenia wynagrodzeń. Jeśli w Państwa firmie wygląda to dokładnie tak samo, a publikowanie coraz więcej liczby ogłoszeń o treści „Szukam pracownika w Sopocie” nie przynosi żadnych efektów, to zapraszamy do skorzystania z oferty Verita HR.  

Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych

To nasza flagowa usługa, którą rekomendujemy wszystkim pracodawcom szukającym pracownika w Sopocie. Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych (RPO) przenosi na nasz zespół wszystkie obowiązki związane z obsadzaniem etatów w Państwa firmie.

Zaczynamy od dokładnego poznania potrzeb Państwa przedsiębiorstwa. Wskazujemy obszary wymagające wsparcia dodatkowymi pracownikami, poznajemy specyfikę biznesu oraz opracowujemy szczegółowy profil idealnego kandydata. Na tej podstawie dobieramy odpowiednią strategię pozyskania pracowników z rynku, dbając zarówno o przygotowanie ogłoszeń, jak i ich publikację w mediach.

Kolejnym krokiem jest obsługa samego procesu rekrutacji. Przyjmujemy aplikacje nadesłane przez kandydatów, analizujemy ich treść i typujemy te osoby, z którymi zostaną przeprowadzone rozmowy kwalifikacyjne.

Po zakończeniu rekrutacji wskazujemy osoby, które zarekomendujemy klientowi do zatrudnienia. Dopiero na tym etapie następuje rozliczenia usługi. Możemy także wesprzeć Państwa w negocjowaniu indywidualnych warunków zatrudnienia.

spotkanie biznesowe

Headhunting

Ekskluzywna usługa Verita HR będzie idealnym wyborem dla przedsiębiorców szukających pracownika w Sopocie, ale mających wobec niego szczególne wymagania. Headhunting znacząco różni się od standardowej rekrutacji. Jest to strategia aktywna, polegająca na docieraniu do osób niedostępnych na rynku i składaniu im bezpośrednio ofert zmiany miejsca zatrudnienia.

Headhunting najlepiej sprawdza się do pozyskiwania:

  • pracowników mających rzadkie umiejętności,
  • wysokiej klasy specjalistów,
  • osób z dużym doświadczeniem zawodowym,
  • członków zarządu,
  • prezesów i managerów wysokiego szczebla,
  • wytypowanych przez klienta pracowników konkurencyjnych firm.

 

W ramach usługi headhuntingu gwarantujemy Państwu maksymalną dyskrecję, a przy tym skuteczność w docieraniu do kandydatów, którymi interesuje się również Państwa konkurencja.

Doradztwo HR

Wiele firm, które wysyła do nas maile o treści „Szukam pracownika w Sopocie” wychodzi z założenia, że najlepszym rozwiązaniem dla nich będzie obsadzenie wolnego etatu lub stworzenie nowego stanowiska. Nie zawsze tak jest. W niektórych sytuacjach rozsądniej będzie skorzystać z elastycznych form zatrudnienia, co pozwala zoptymalizować koszty funkcjonowania przedsiębiorstwa, przy jednoczesnym zwiększeniu jego produktywności.

Przeprowadzimy dla Państwa taką analizę w ramach doradztwa HR. Jest to bardzo popularna usługa w naszej ofercie, którą rekomendujemy wszystkim firmom, które zauważają znaczący wzrost kosztów zatrudnienia, za którym nie idzie jednak zwiększenie przychodów. W ramach doradztwa HR podpowiemy Państwu najlepsze sposoby na zarządzanie obecną kadrą oraz utrzymanie wydatków pracowniczych na obecnym poziomie (lub nawet ich zmniejszenie).

Outsourcing IT

Jedną ze specjalizacji Verita HR jest budowanie zewnętrznych zespołów specjalistów, które wspierają naszych klientów przy realizacji zleceń lub przejmują część obowiązków, aby odciążyć stałą kadrę przedsiębiorstwa. Dobrym przykładem będzie tutaj outsourcing IT, z którego chętnie korzystają nie tylko firmy z branży technologicznej, ale też działające w zupełnie innych sektorach gospodarki. To także ciekawy sposób na rozwiązanie problemu braku odpowiednich pracowników na rynku.

To tylko wybrane usługi z oferty Verita HR. Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Nasi doradcy przygotują dla Państwa indywidualną, niezobowiązującą ofertę współpracy.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków