Agencja rekrutacyjna w Warszawie Verita HR: warto nam zaufać

[rank_math_breadcrumb]

W Polsce jest bardzo duże zapotrzebowanie na profesjonalne usługi rekrutacyjne. Wynika ono z sytuacji na rynku pracy, który nie zaspokaja potrzeb pracodawców, szczególnie jeśli chodzi o podaż wysoko wykwalifikowanych pracowników.

Firmy mają ogromne trudności ze znalezieniem kandydatów, przez co procesy rekrutacyjne trwają często tygodniami i nie przynoszą oczekiwanych rezultatów. Tymczasem każdy dzień z nieobsadzonym wakatem oznacza realne straty, ponieważ negatywnie odbija się to na wydajności przedsiębiorstwa. Wybór agencji pracy w Warszawie jest spory, jednak decydując się na podjęcie współpracy z konkretnym partnerem warto postawić na tego, który zagwarantuje wysoką skuteczność swoich działań. Już teraz zapraszamy do skorzystania z oferty firmy rekrutacyjnej Verita HR.  

Dlaczego jesteśmy najczęściej rekomendowaną agencją rekrutacyjną w Warszawie?

komputer

Verita HR jest uznaną marką na rynku agencji pracy w Warszawie. Aż 97% pracodawców rekomenduje nasze usługi, a 90% pracowników wystawia nam pozytywną opinię. Wynika to przede wszystkim z naszej skuteczności. Opracowaliśmy własną strategię rekrutacyjną, która zdała egzamin w wielu krajach i okazuje się być bardzo efektywna także w Polsce.

Naszym klientom gwarantujemy partnerskie warunki współpracy. Dedykowany zespół specjalistów mocno angażuje się w proces rekrutacji, aby maksymalnie go przyspieszyć, a przy tym dać pracodawcy pewność, że zatrudnia właściwą osobę na dane stanowisko.

Jako jedna z nielicznych firm rekrutacyjnych w Warszawie obejmujemy naszych klientów usługą Recruitment Process Outsourcing. Polega ona na kompleksowej organizacji całego procesu rekrutacji w taki sposób, aby klient nie musiał się w niego nadmiernie angażować. To pozwala pracodawcy zaoszczędzić mnóstwo czasu, jednocześnie mając pewność, że specjaliści Verita HR przedstawią mu odpowiednich kandydatów, idealnie wpisujących się w wypracowany wspólnie profil.

Kilka faktów o Verita HR:

Poleca nas aż 97% Klientów.

Zatrudniliśmy już ponad 2000 pracowników i współpracujących z nami osób.

Mamy 90% pozytywnych opinii wśród kandydatów.

To warto wiedzieć

W ramach usługi RPO nie tylko wyręczamy klientów w rekrutowaniu pracowników, ale także oferujemy pomoc w zarządzaniu procesami rekrutacji oraz wspieramy przedsiębiorców w opracowaniu strategii rekrutacyjnej. To pozwoli im w przyszłości dużo skuteczniej pozyskiwać pracowników z rynku.

Zakres naszych usług jest znacznie szerszy

Jako profesjonalna agencja pracy w Warszawie świadczymy także:

Verita HR to firma rekrutacyjna, która rozwiąże Państwa problemy kadrowe. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, która zostanie dopasowana indywidualnie do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków