Rekrutacja dla BPO w Warszawie: warto powierzyć ją specjalistom

[rank_math_breadcrumb]

Business Process Outsourcing (BPO) to model biznesowy, który stale się rozwija, dając tym samym zatrudnienie setkom tysięcy osób na całym świecie. Największym rynkiem BPO w Europie jest Polska (i trzecim w ujęciu globalnym), stąd właśnie nad Wisłą obserwujemy największe zapotrzebowanie na specjalistów z zakresu różnych procesów biznesowych świadczonych w ramach outsourcingu. Firmy działające w modelu BPO w Warszawie wciąż potrzebują nowych pracowników, których znalezienie nie jest wcale takie łatwe. Warto tutaj skorzystać z profesjonalnego wsparcia agencji rekrutacyjnej HRO Digital, która jest najnowszą marką w portfolio Verita HR.  

Rekrutujemy pracowników dla sektora BPO w Warszawie

komputer

Sektor BPO w Warszawie rozwija się od dobrych kilkunastu lat i nadal nie osiągnął szczytu swoich możliwości. Polska jest bardzo atrakcyjnym miejscem do prowadzenia biznesu w tej formule z uwagi na relatywnie niskie koszty pracy oraz liczne ulgi podatkowe, na jakie mogą liczyć międzynarodowe korporacje. Nie ma przypadku w tym, że właśnie nad Wisłą swoje centra BPO uruchomiły takie marki, jak Google, Intel, Samsung czy IBM.

Verita HR stworzyła nową markę HRO Digital po to, aby jeszcze efektywniej wesprzeć swoich klientów w rekrutacji specjalistów i szeregowych pracowników na stanowiska uruchamiane w ramach BPO.

Połączyliśmy kompetencje zespołów HRO Finance, HRO Technology oraz HRO Recruitment, dzięki czemu dysponujemy dziś najbardziej kompetentnym zespołem doradców i rekruterów specjalizujących się w pozyskiwaniu pracowników na potrzeby takich sektorów, jak:

Kilka faktów o Verita HR:

Poleca nas aż 97% Klientów.

Zatrudniliśmy już ponad 2000 pracowników i współpracujących z nami osób. ​

Mamy 90% pozytywnych opinii wśród kandydatów.​

Rekrutacja stała, czyli tak powinna działać skuteczna agencja pracy w Warszawie

Są to jednocześnie te usługi, które najczęściej świadczą firmy działające w modelu BPO. Przypomnijmy, że w odróżnieniu od SSC centra procesów biznesowych powstają po to, aby eksportować usługi na zewnątrz, realizując je na rzecz innych podmiotów, a nie firmy-matki. W Polsce szczególnie popularne jest korzystanie z BPO na potrzeby firmowej księgowości, obsługi klienta czy budowy oraz utrzymania systemów informatycznych.

Przykładowo: firma z Warszawy korzysta z BPO w celu przeniesienia obsługi księgowej na zewnątrz. Dzięki temu oszczędza na utrzymaniu etatów, powierzchni biurowej, a przy tym może skupić się na rdzeniu swojej działalności, mając jednocześnie pewność, że jej sprawy księgowe są prowadzone przez profesjonalistów.

BPO w Warszawie stale się rozwija i nic nie wskazuje na to, aby ten trend miał się w przewidywalnej przyszłości wyczerpać. Stąd obserwujemy ciągły wzrost zapotrzebowania na profesjonalne usługi rekrutacyjne, jakie dla swoich klientów świadczy HRO Digital, marka grupy Verita HR.

Jak działamy?

Rekrutacja na poszczególne stanowiska w sektorze BPO w Warszawie czy dowolnym innym mieście powinna być przeprowadzona możliwie jak najszybciej. Wszystko dlatego, że każdy dzień utrzymywania wakatu naraża przedsiębiorstwo na realne straty finansowe, a co gorsza ogranicza jego wydajność. Standardowe metody rekrutacji mogą być niestety mało skuteczne. Eksperci HRO Digital działają inaczej.

Przede wszystkim stawiamy na aktywny model rekrutacji. Naszym klientom możemy zaoferować np. bardzo skuteczny headhunting, który szczególnie dobrze sprawdza się do pozyskiwania pracowników na stanowiska wyższego szczebla, np. managerskie. 

W headhuntingu chodzi o to, aby skłonić do zmiany miejsca zatrudnienia osobę, która tego nie planowała – najczęściej dobrej klasy specjalistę.

W HRO Digital świadczymy również Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych (RPO). Wspieramy naszych klientów w zarządzaniu procesami rekrutacji, a także pomagamy im opracować i wdrożyć strategię rekrutacyjną. Oferujemy doradztwo HR oraz kompleksowe przeprowadzenie procesu rekrutacji na dowolne stanowisko. Zawsze szczegółowo ustalamy potrzeby klienta, następnie tworzymy profil idealnego kandydata i przejmujemy wszystkie obowiązki związane m.in. z weryfikacją życiorysu czy przeprowadzeniem rozmowy kwalifikacyjnej. To minimalizuje zaangażowanie pracodawcy w proces rekrutacji.

Już teraz zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i przekonania się, jak skutecznie rekrutujemy pracowników dla BPO w Warszawie i regionie.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków