Verita HR: Państwa nowa firma HR w Warszawie

[rank_math_breadcrumb]

Zdecydowana większość polskich pracodawców zetknęła się z problemem niedoboru pracowników. Nie chodzi tutaj tylko o trudności z obsadzeniem stanowisk wymagających wysokich kwalifikacji, ale także tych produkcyjnych, administracyjnych i fizycznych.

Naturalną konsekwencją niedostatecznej podaży pracowników jest wzrost zapotrzebowania na profesjonalne usługi firm HR w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i każdym innym dużym mieście. Na tę potrzebę odpowiada Verita HR. Wykorzystujemy nasze międzynarodowe doświadczenie, by pomóc warszawskim pracodawcom w uzupełnieniu wakatów oraz zagwarantować im optymalizację kosztów zatrudnienia. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.  

W czym pomoże Państwu nasza agencja HR w Warszawie?

komputer

Podstawową usługą świadczoną przez nas na rzecz pracodawców jest outsourcing procesów rekrutacyjnych (RPO). To unikalna oferta na warszawskim rynku, która pozwala Państwu scedować wszystkie obowiązki związane z pozyskiwaniem pracowników oraz zarządzaniem zasobami ludzkimi na barki specjalistów Verita HR. Takie rozwiązanie przynosi wymierne korzyści:

Kilka faktów o Verita HR:

Poleca nas aż 97% Klientów.

Zatrudniliśmy już ponad 2000 pracowników i współpracujących z nami osób. ​

Mamy 90% pozytywnych opinii wśród kandydatów.​

To warto o nas wiedzieć

Verita HR specjalizuje się w rekrutacji IT, na stanowiska finansowe/bankowe, a także w pozyskiwaniu pracowników na potrzeby centrów usług wspólnych w modelach SSC i BPO.

W ramach RPO oferujemy Państwu pomoc w zarzadzaniu procesami rekrutacji oraz wsparcie w opracowaniu własnej strategii rekrutacyjnej. Mogą Państwo również skorzystać z klasycznego modelu stałej rekrutacji, w ramach którego przejmujemy wszystkie obowiązki związane z wyszukaniem odpowiednich kandydatów oraz weryfikowaniem ich kwalifikacji zawodowych.

Odpowiadamy na wzrost zapotrzebowania na profesjonalny outsourcing HR w Warszawie

Tak zwany outsourcing HR (czyli wspomniany outsourcing procesów rekrutacyjnych) nie sprowadza się tylko do zadbania o etap rekrutacji pracownika. Ta usługa jest skierowana do wszystkich pracodawców z Warszawy i okolic, którzy chcą prawidłowo zorganizować swoją strukturę zatrudnienia, korzystając przy tym ze specjalistycznego doradztwa HR świadczonego przez ekspertów Verita HR.

Analizując sytuację klienta możemy wskazać obszary wymagające wprowadzenia zmian, zasugerować rozwiązania optymalizujące koszty zatrudnienia (np. skorzystanie z outsourcingu) oraz znacząco zwiększyć bezpieczeństwo dokumentacji kadrowo-płacowej. 

Przedsiębiorcy mają coraz większą świadomość tego, jak istotny dla stabilności biznesu jest obszar HR.

Wspieramy biznesy naszych klientów

Jako profesjonalna agencja HR w Warszawie zawsze znajdujemy takie rozwiązania rekrutacyjne, które dadzą najlepsze efekty w postaci szybkiego obsadzenia wakatów kompetentnymi pracownikami. Poza stałą rekrutacją oraz outsourcingiem procesów rekrutacyjnych oferujemy naszym klientom także coraz popularniejszą usługę headhuntingu.

Headhunting doskonale sprawdza się na etapie pozyskiwania najbardziej wartościowych pracowników, często będących specjalistami w wąskich dziedzinach. Takie osoby z reguły nie poszukują aktywnie pracy, czekają natomiast na intratne propozycje, z których chętnie korzystają. W ramach headhuntingu docieramy do takich pracowników, prezentujemy im korzyści z dołączenia do zespołu klienta, a także podejmujemy negocjacje w porozumieniu z klientem.

Verita HR to firma rekrutacyjna, którą rekomenduje 97% naszych klientów. Zapraszamy, abyście Państwo do nich dołączyli.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków