Verita HR: specjaliści od rekrutacji IT w Warszawie

[rank_math_breadcrumb]

Można wyróżnić dwie branże, które pod względem fundamentalnym nie muszą obawiać się przyszłych zawirowań gospodarczych. To e-commerce oraz IT.

Sektor usług informatycznych rozwija się w niebywałym tempie i dziś mało kto może sobie wyobrazić świat bez dostępu do narzędzi internetowych, oprogramowania komputerowego, systemów pracy zdalnej czy aplikacji mobilnych. Jedynym realnym zagrożeniem dla branży IT jest niedobór wykwalifikowanych pracowników. Jeśli i Państwa firma w ostatnim czasie przeprowadziła nieskuteczny nabór specjalistów, to zapraszamy do skorzystania ze wsparcia Verita HR. Jesteśmy ekspertami z zakresu rekrutacji IT w Warszawie, dzięki czemu gwarantujemy szybkie obsadzenie wakatów oraz znalezienie odpowiednich ludzi do uzupełnienia Państwa zespołu.  

Skutecznie rozwiązujemy problemy branży IT

komputer

Brak wykwalifikowanych pracowników coraz mocniej daje się we znaki całej branży, która przecież jest polskim towarem eksportowym. Znakomici specjaliści są poza finansowym zasięgiem większości firm, natomiast młodym ludziom po studiach brakuje jeszcze doświadczenia i praktycznych umiejętności niezbędnych np. w programowaniu czy obsłudze klienta. Nie zapominajmy również, że branża IT zatrudnia nie tylko ekspertów od pisania kodu, ale także tłumaczy, handlowców, armię pracowników administracji itd.

Verita HR wykorzystuje swoje międzynarodowe doświadczenie, aby zapewnić klientom z Warszawy rekrutację IT na najwyższym poziomie. Doskonale wiemy, jak przeprowadzić proces poszukiwania odpowiednich kandydatów, jak zweryfikować ich kwalifikacje oraz cechy wolicjonalne, by na tej podstawie wskazać klientowi najlepszych dostępnych pracowników.

Rekrutacja IT jest idealną odpowiedzią na rozrastający się problem podkupywania pracowników przez konkurencję. Dobrzy specjaliści mogą dziś przebierać w ofertach, co bardzo utrudnia uzupełnienie braków kadrowych pracodawcom niedysponującym wysokim budżetem płacowym. W Verita HR wiemy, jakich argumentów użyć, aby przekonać wartościowego pracownika do podjęcia zatrudnienia w Państwa przedsiębiorstwie.

Kilka faktów o Verita HR:

Poleca nas aż 97% Klientów.

Zatrudniliśmy już ponad 2000 pracowników i współpracujących z nami osób. ​

Mamy 90% pozytywnych opinii wśród kandydatów.​

Headhunting: najlepsze rozwiązanie dla firm szukających fachowców

Transfery pomiędzy firmami są czymś zupełnie naturalnym w branży IT. Brak dostatecznej liczby wysokiej klasy specjalistów wymusza na pracodawcach penetrowanie zespołów konkurencji. Należy to jednak robić w sposób dyskretny, nie narażając marki firmy na straty wizerunkowe czy na otwarty konflikt z innym przedsiębiorstwem. Na tę potrzebę idealnie odpowiada headhunting, który Verita HR świadczy w Warszawie w ramach rekrutacji IT.

Headhunting jest zdecydowanie najlepszym sposobem na to, aby dotrzeć do kandydatów, którzy sami nie poszukują aktywnie pracy – czyli formalnie nie są dostępni na rynku. Mówimy tutaj głównie o specjalistach, którzy są zadowoleni z obecnego miejsca zatrudnienia. W ramach headhuntingu wykorzystujemy własne kanały, aby skontaktować się z takimi osobami i zaproponować im pracę w firmie naszego klienta.

Dzięki headhuntingowi można zaprezentować pożądanemu pracownikowi korzyści z podjęcia zatrudnienia w konkurencyjnej firmie – nie tylko te finansowe, ale też np. wizerunkowe, związane z realizacją ambitniejszych projektów czy możliwością szybszego awansu zawodowego. Nasze doświadczenie pokazuje, że profesjonalny headhunting pozwala w krótkim czasie zagospodarować wakat na specjalistycznym stanowisku, zwłaszcza managerskim.

Dlaczego warto powierzyć nam rekrutację IT w Warszawie?

Verita HR ma wieloletnią praktykę w prowadzeniu rekrutacji dla klientów z sektora IT. Opracowaliśmy własną strategię penetrowania rynku, tworzenia profili kandydatów oraz oceniania ich pod kątem potrzeb klienta. Dzięki temu cały proces przebiega znacznie szybciej, Państwo oszczędzają czas, pieniądze (bo wolny etat generuje straty) i mają pewność, że nowoprzyjęta osoba idealnie pasuje na dane stanowisko.

To warto o nas wiedzieć

Współpracę z Verita HR rekomenduje aż 97% naszych klientów.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Przeprowadzimy dla Państwa skuteczną rekrutację IT w Warszawie, gwarantując znalezienie odpowiednich pracowników na dowolne stanowisko.

Niezawodna pomoc w rekrutacji pracowników IT

Dołącz do zadowolonych Klientów, którzy zaufali naszej wiedzy, umiejętnościom i rzetelności i skorzystali z pomocy w rekrutacji pracowników IT. Dobrze wiemy, jak wiele zaangażowania wymaga znalezienie dobrych specjalistów IT, dlatego naszą ofertę adresujemy do firm, którym zależy na pozyskaniu – sprawnie i skutecznie – wyłącznie takich pracowników. Oferujemy także usługi outsourcingu ITIT contracting. Znajdujemy zarówno informatyków do stałej współpracy, jak i do realizacji pojedynczych projektów.

Docieramy do specjalistów z każdego sektora IT – deweloperów, programistów, twórców aplikacji mobilnych. Wybieramy pracowników także w zależności preferowanej przez klienta formy zatrudnienia. Współpraca z Verita HR jest nieoceniona szczególnie wtedy, gdy w firmie szybko potrzebny jest specjalista w danym sektorze – samodzielne jego poszukiwanie jest bardzo czasochłonne, a pośpiech może skutkować wyborem niekoniecznie najlepszego kandydata.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków