Skuteczna rekrutacja pracownika w Warszawie z Verita HR

[rank_math_breadcrumb]

Verita HR jest jedną z najlepiej ocenianych agencji pracy w Polsce (średnia ocen pracodawców wynosi 97%).

Specjalizujemy się w kompleksowym prowadzeniu procesu rekrutacji i headhuntingu. Doskonale wiemy, jak dużym wyzwaniem dla pracodawców w Warszawie jest rekrutacja pracownika, szczególnie w sytuacji, gdy mamy sprecyzowane wymagania w stosunku do wykształcenia i kwalifikacji zawodowych. Stworzyliśmy Verita HR, by udzielić Państwu profesjonalnego wsparcia w tym zakresie i umożliwić bardzo szybkie obsadzenie wolnego etatu. Naszą domeną są skuteczne rekrutacje pracowników w Warszawie i regionie na stanowiska IT, finansowe, bankowe i technologiczne. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą Verita HR.  

Jak prowadzimy rekrutacje pracowników w Warszawie?

komputer

Nasza wypracowana przez lata strategia bazuje przede wszystkim na doskonałej znajomości polskiego rynku zatrudnienia, oczekiwań pracowników oraz specyfiki branż, w których obsłudze się specjalizujemy. Verita HR ma duże doświadczenie m.in. w prowadzeniu rekrutacji IT, BPO/SSC i dla sektora finansowego/bankowego, które wykorzystamy w celu pozyskania najlepszych pracowników dla Państwa firmy.

Pierwszym etapem rekrutacji pracownika w Warszawie (czy dowolnym innym mieście, w którym działają zespoły Verita HR) jest zawsze dokładne poznanie potrzeb klienta. Na podstawie przekazanych informacji tworzymy profil idealnego kandydata, w oparciu o który rozpoczynamy penetrowanie rynku. Możemy to zrobić w tradycyjny sposób, przejmując na siebie cały proces rekrutacji, od publikacji ogłoszeń, przez weryfikację aplikacji, aż po rozmowy kwalifikacyjne. W grę wchodzi również coraz popularniejsza wśród przedsiębiorców usługa headhuntingu, która doskonale sprawdza się do pozyskiwania wysokiej klasy specjalistów i kadry managerskiej.

Po wyselekcjonowaniu grupy kandydatów spełniających oczekiwania klienta przechodzimy do końcowego etapu dokładnej analizy ich życiorysów oraz oceny pracowników pod kątem specyfiki ich docelowego miejsca pracy. Dzięki temu klient otrzymuje propozycję zatrudnienia takich osób, które z całą pewnością sprawdzą się w jego firmie i od razu przyczynią się do wzrostu efektywności pracy przedsiębiorstwa.

Kilka faktów o Verita HR:

Poleca nas aż 97% Klientów.

Zatrudniliśmy już ponad 2000 pracowników i współpracujących z nami osób. ​

Mamy 90% pozytywnych opinii wśród kandydatów.​

Dlaczego warto zlecić rekrutację pracownika zewnętrznej agencji?

W Verita HR obejmujemy klienta całościową opieką naszego zespołu w ramach usługi Recruitment Process Outsourcing (RPO). 

Jest to zdecydowanie najwygodniejsze rozwiązanie z punktu widzenia przedsiębiorcy, który powierza proces rekrutacji ekspertom, nie musząc martwić się o jego przebieg i eliminując własne zaangażowanie.

To warto wiedzieć

W ramach RPO Verita HR pomaga swoim klientom zarządzać procesami rekrutacji oraz wspiera strategię rekrutacyjną klientów, np. podpowiadając zmianę sposobu pozyskiwania pracowników w przyszłości.

Zlecenie przeprowadzenia rekrutacji pracowników przyniesie Państwu wymierne korzyści, w tym:

Już teraz zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Verita HR – przygotujemy dla Państwa niezobowiązującą ofertę przeprowadzenia rekrutacji pracownika w Warszawie i regionie.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków