Agencja HR w Warszawie – skuteczna rekrutacja pracownika i profesjonalne wsparcie w zakresie outsourcingu HR

[rank_math_breadcrumb]

Znalezienie odpowiedniego pracownika wydaje się być dość prostym zadaniem, ale tysiące firm każdego dnia przekonuje się, że w praktyce tak nie jest.

Polski rynek pracy w ostatnich latach przeszedł diametralną zmianę oblicza. Niskie bezrobocie w połączeniu z niedostateczną podażą osób mających pożądane przez pracodawców kwalifikacje spowodowały, że otrzymujemy coraz więcej zapytań od przedsiębiorstw o treści „szukam pracownika w Warszawie”. Jako profesjonalna agencja pracy wiemy, jak pozyskać najwartościowszych pracowników bez względu na branżę i szybko zakończyć proces rekrutacji na dowolne stanowisko. Zapraszamy do sprawdzenia naszej skuteczności i podjęcia współpracy z Verita HR.  

Przeprowadzimy cały proces rekrutacji na rzecz Państwa firmy

komputer

Kluczową usługą świadczoną przez Verita HR i marki z naszej grupy (w tym HRO Digital) jest objęcie klienta całościową opieką dedykowanego zespołu rekrutacyjnego. W ramach outsourcingu procesów rekrutacyjnych zaproponujemy Państwu wsparcie zarówno w zakresie zarządzania procesem rekrutacji, jak opracowania strategii pozyskiwania pracowników z rynku. To pomoże Państwu wyeliminować błędy, przez które dotychczasowe rekrutacje trwały zdecydowanie zbyt długo i kończyły się umiarkowanym sukcesem.

Powierzając nam rekrutację pracowników zyskują Państwo wymierne korzyści. Oto te najważniejsze:

To warto o nas wiedzieć

Specjalizujemy się w rekrutacjach IT, dla sektora bankowego/finansowego oraz na potrzeby centrów usług wspólnych – BPO/SSC.

Jak rekrutujemy najlepszych pracowników?

Nasza strategia rekrutacyjna została już przetestowana na wielu rynkach europejskich i teraz wprowadzamy ją także w Polsce. Przedsiębiorcy, którzy kontaktują się z nami pisząc „szukam pracownika w Warszawie” mogą być spokojni o to, że w możliwie jak najkrótszym czasie zaproponujemy im odpowiednich kandydatów.

Proces rekrutacji pracownika w Verita HR sprowadza się do 7 podstawowych kroków:

Niezależnie od tego, czy szukają Państwo pracownika w Warszawie na stanowisko produkcyjne, administracyjne, managerskie, czy może celem jest pozyskanie najwyższej klasy specjalisty, mogą Państwo liczyć na pełne wsparcie zespołu Verita HR. Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu – przedstawimy Państwu niezobowiązującą ofertę współpracy.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków