Verita HR: profesjonalna firma HR we Wrocławiu

[rank_math_breadcrumb]

Jest coś, co łączy większość przedsiębiorców z Wrocławia. To spore problemy z przeprowadzeniem szybkiej i skutecznej rekrutacji. Obserwujemy bardzo ciekawą, choć niekorzystną dla firm sytuację, w której przedsiębiorstwa muszą rywalizować ze sobą nie tylko o klientów, ale także o pracowników. Chcąc zyskać przewagę nad innymi firmami warto skorzystać ze wsparcia Verita HR – agencji HR we Wrocławiu, której usługi rekomenduje aż 97% Klientów biznesowych i 90% pracowników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Jakie usługi świadczy nasza agencja HR we Wrocławiu?

Specjalizujemy się w Outsourcingu Procesów Rekrutacyjnych. Jest to unikalna usługa na wrocławskim rynku, którą dedykujemy przedsiębiorcom chcącym pozbyć się problemów związanych z prowadzeniem rekrutacji na dowolne stanowiska.

W ramach tej usługi nasza firma HR we Wrocławiu przejmuje na siebie wszystkie obowiązki bezpośrednio i pośrednio związane z pozyskiwaniem pracowników do firmy Klienta. Specjaliści Verita HR zajmują się:

  • przygotowywaniem treści ogłoszeń i ich publikacją,
  • przyjmowaniem i weryfikowaniem aplikacji,
  • przeprowadzaniem rozmów kwalifikacyjnych oraz selekcjonowaniem najlepszych kandydatów.
katowice

To warto o nas wiedzieć

Outsourcing Procesów Rekrutacyjnych jest bardzo komfortowym rozwiązaniem z punktu widzenia przedsiębiorcy, który oszczędza czas i energię, a także pieniądze, do tej pory marnotrawione na publikację nieskutecznych ogłoszeń. To zdecydowanie najlepszy sposób na szybkie pozyskanie wartościowych pracowników, którzy spełniają oczekiwania pracodawcy.

Kolejną usługą świadczoną przez naszą agencję HR we Wrocławiu jest headhunting. To znakomity wybór dla przedsiębiorców, którzy mają sprecyzowane oczekiwania względem kandydatów i są zainteresowani pozyskaniem pracowników najwyższej klasy, w tym specjalistów w wąskich dziedzinach czy managerów i kadry kierowniczej. Headhunting pozwala dotrzeć do osób, które nie poszukują aktywnie pracy i zachęcić je do zmiany miejsca zatrudnienia.

Verita HR oferuje również outsourcing IT. Jest to usługa rekomendowana przedsiębiorcom, którzy okresowo lub stale potrzebują wsparcia ze strony zewnętrznego zespołu specjalistów, takich jak programiści czy analitycy. Budujemy takie zespoły i delegujemy je do pracy nad projektem Klienta, co jest doskonałym sposobem na szybkie zwiększenie produktywności firmy oraz zoptymalizowanie kosztów zatrudnienia.

Czym jest outsourcing HR?

Verita HR świadczy outsourcing HR we Wrocławiu, aby pomóc przedsiębiorcom w uporządkowaniu spraw kadrowych, obniżeniu kosztów stałych oraz usprawnieniu procesów rekrutacyjnych. Wskazujemy obszary, które wymagają poprawy i wyjaśniamy, jakie wynikną z tego korzyści dla przedsiębiorcy.

W ramach outsourcingu HR obejmujemy Klienta kompleksową opieką tak na etapie samej rekrutacji, jak i optymalizowania struktury zatrudnienia w firmie. Możemy m.in. zaproponować wprowadzenie elastycznych form współpracy oraz przeniesienie niektórych procesów biznesowych do zewnętrznych podmiotów, jak np. centra BPO. W krótkim terminie przekłada się to na realne i odczuwalne oszczędności dla firmy.

Korzyści z podjęcia współpracy z naszą firmą HR

Wsparcie ze strony agencji HR powoli staje się biznesowym standardem. Przedsiębiorcy, którzy już korzystają z naszej pomocy, doceniają zalety takiego rozwiązania. Do tych najważniejszych możemy zaliczyć:

  • usystematyzowanie procesu rekrutacji,
  • rozwiązanie problemu nieobsadzonych stanowisk, co pozwala zwiększyć produktywność firmy i zredukować obciążenie pozostałych pracowników,
  • wyeliminowanie ryzyka zatrudnienia osób, które nie mają odpowiednich kwalifikacji lub nie pasują do zespołu pod względem charakterologicznym,
  • wzmocnienie i uatrakcyjnienie marki pracodawcy, dzięki czemu firmie będzie coraz łatwiej pozyskiwać wartościowych pracowników.

Już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Verita HR – Państwa nową agencją HR we Wrocławiu.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków