Skuteczna agencja headhunterska we Wrocławiu? Verita HR!

[rank_math_breadcrumb]

W czasach, gdy niemal każda firma w Polsce ma mniejsze lub większe problemy ze znalezieniem odpowiednich pracowników, headhunting przeżywa szczyt zainteresowania. Jest to ekskluzywna usługa realizowana wyłącznie przez profesjonalne i doświadczone agencje rekrutacyjne. We Wrocławiu headhunting cieszy się szczególnie dużą popularnością wśród firm, co wynika głównie z niskiej stopy bezrobocia w mieście, a także konieczności rywalizowania o najlepszych pracowników z warszawską, krakowską czy niemiecką konkurencją. Verita HR to skuteczna agencja headhunterska we Wrocławiu, która umożliwi Państwu pozyskanie najcenniejszych specjalistów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.  

Na czym dokładnie polega headhunting?

Headhunting to usługa świadczona przez Verita HR, której celem jest pozyskanie dla naszego Klienta pracownika lub pracowników o unikalnych kwalifikacjach. Najczęściej chodzi o specjalistów, którzy byliby poza zasięgiem Klienta, gdyby ten zdecydował się na przeprowadzenie standardowej rekrutacji.

W procesie headhuntingu docieramy do pracowników wyższego szczebla, na przykład managerów czy kierowników zespołów, ale też do osób mających bardzo wysokie kompetencje zawodowe, wyjątkowo cenne z punktu widzenia interesów Klienta. Tacy specjaliści rzadko biorą udział w procesie rekrutacyjnym. Doskonale zdają sobie sprawę, że są rozchwytywani, dlatego mogą spokojnie czekać na intratne oferty. Często też są zadowoleni z obecnego miejsca pracy i nie myślą o zmianie. Naszym zadaniem jest sprawić, aby zaczęli to rozważać.

katowice

To warto o nas wiedzieć

Jakie działania podejmuje zespół naszej agencji headhunterskiej we Wrocławiu?

Pierwszym krokiem jest dokładne zapoznanie się z potrzebami i oczekiwaniami Klienta. Na tej podstawie tworzymy profil kandydata, który mógłby objąć przygotowane stanowisko i od razu podnieść potencjał przedsiębiorstwa naszego Klienta.

Następnie rozpoczynamy zaawansowane poszukiwania. Wykorzystujemy do tego własne kanały komunikacji oraz doskonałą znajomość rynku. Uruchamiamy cenne kontakty, korzystamy z różnych dróg dotarcia do potencjalnych kandydatów. Gdy to się udaje, nawiązujemy z nimi kontakt i składamy im atrakcyjną propozycję pracy w imieniu Klienta.

Headhunting nie sprowadza się jednak tylko do pośrednictwa na linii pracodawca-pracownik. To sztuka kreowania pozytywnego wizerunku marki biznesowej Klienta. Naszym zadaniem jest przekonanie potencjalnego pracownika, że zmiana pracodawcy jest wielką szansą dla jego kariery. Musimy więc skupić się na podkreślaniu zalet danego miejsca pracy, niekoniecznie tylko tych finansowych – a już na pewno nie wtedy, gdy nasz Klient nie jest gotów, aby przebić każdą ofertę.

Najważniejsze korzyści z headhuntingu dla Państwa firmy

Headhunting nie jest wcale nowością na rynku. 

Z usług firm headhunterskich we Wrocławiu korzystają już dziesiątki przedsiębiorstw, które doskonale zdają sobie sprawę, że pozyskanie naprawdę wartościowego pracownika wymaga nieco więcej wysiłku, niż tylko opublikowania ogłoszenia.

Do kluczowych zalet headhuntingu można zaliczyć:

Już teraz zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy headhunterskiej we Wrocławiu i przekonania się, że to najlepszy sposób na to, aby pozyskać pracownika o wysokich kwalifikacjach, na którego parol zagięła także Państwa konkurencja. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu z Verita HR – nasi doradcy przedstawią Państwu niezobowiązującą ofertę współpracy.

Skontaktuj się z nami:

Formularz kontaktowy dla pracodawacy:

Formularz kontaktowy dla pracownika:

Odwiedź Nas:

Warszawa

ul. Puławska 182
02-670 Warszawa

Kraków

ul. Wadowicka 3a
30-347 Kraków