EB Show 2021 – święto employer brandingu!

Strona główna » EB Show 2021 – święto employer brandingu!
EB Show

Początek grudnia będzie świetną okazją do zanurzenia się w tematyce budowania marki pracodawcy. HRM Institute już po raz drugi zaprasza na EB Show – dwudniową konferencję, na której spotkasz topowych ekspertów EB. Konferencja odbędzie się 1-2 grudnia 2021.

Niemal każda organizacja w Polsce ma do rozwiązania jakiś problem związany z budowaniem marki pracodawcy lub szuka nowych pomysłów, inspiracji czy narzędzi do wykorzystania. Eksperci zaproszeni na EB Show na co dzień zajmują się employer brandingiem w każdym jego aspekcie, współpracując z pracodawcami z różnych branż i różnej wielkości. EB Show to unikalna okazja, żeby skorzystać z ich wiedzy i doświadczeń. Pierwsza edycja konferencji okazała się wielkim sukcesem, a wystąpienia prelegentów były kopalnią wiedzy i dobrych pomysłów. 

Nie inaczej będzie w tym roku, ponieważ na EB Show spotkasz same gwiazdy! Na konferencji wystąpią: Silvia Garcia (gość specjalny), Jakub Bryczek, Maja Gojtowska, Tomasz Graszewicz, Monika Kantowicz-Gdańska, Anna Macnar, Agnieszka Maj-Pelczar, Adrian Martinez, Paulina Mazur, Anna Mikulska, Dagmara Pakulska, Edyta Sander, Daria Siwka, Urszula Zając-Pałdyna, Joanna Tonkowicz i Barbara Zych.

Program konferencji

  1. Trendy EB na 2022 r., które musisz znać.
  2. Kultura organizacyjna pracodawcy przyszłości.
  3. Strategia employer branding od A do Z.
  4. Candidate experience i jego znaczenie.
  5. Onboarding, czyli sztuka angażowania nowo zatrudnionych pracowników. 
  6. Marketing rekrutacyjny i dbanie o reputację firmy.
  7. Pozycjonowanie marki pracodawcy. 
  8. Marka pracodawcy w rękach liderów.
  9. Marketing rekrutacyjny, który nie wyklucza.
  10. Komunikacja wewnętrzna EB – jak to zrobić najlepiej?
  11. Employee experience, czyli sztuka angażowania pracowników na lata.
  12. Employee advocacy w mediach społecznościowych od A do Z.
  13. Komunikacja zewnętrzna EB – plan dotarcia do wszystkich grup interesariuszy.
  14. Mierzalność działań rekrutacyjnych i EB. 
  15. Kreatywność w służbie employer brandingu.
  16. Content is a king, także w EB.

Cała konferencja odbywa się online. Wystąpienia prelegentów będę nagrane wcześniej, a w trakcie konferencji będą odtwarzane. W czasie rzeczywistym prelegenci będą obecni na czacie i będą na żywo odpowiadać na pytania uczestników. Każdy uczestnik otrzyma dostęp do nagrań na trzy miesiące.  

Wszystkie szczegóły znajdują się na stronie: www.ebshow.pl

Last articles:

Poland's B2B Crackdown Why Companies Must Act Now!-2

Poland’s B2B Crackdown: Why Companies Must Act Now!

Poland has significantly expanded the authority of its State Labor Inspectorate (Panstwowa Inspekcja Pracy, or PIP), giving inspectors new powers to reclassify business-to-business (B2B) contracts as employment relationships. For international companies operating in Poland with independent contractors, this reform requires immediate attention to contract structures and working arrangements. What’s Changing

READ MORE »
The Companies Closing Poland’s AI Gap

The Companies Closing Poland’s AI Gap

Poland is sitting on a structural time bomb. There are roughly 30,000 unfilled AI and data science positions in the country right now. That figure does not capture the roles companies haven’t yet created because they can’t fill the ones already open.  In today’s story we look at three of the companies trying

READ MORE »

Nasze marki

hro-personnel
snw

Delete my personal data

Formularz dla kandydata

Administratorem danych osobowych jest Verita HR Polska Sp. z o.o. oraz HRO Personnel Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielnie odpowiedzi na zadane pytanie przez formularz kontaktowy. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym o celach i prawach dostępne jest w Polityce prywatności.
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH​
Inspektor Danych Osobowych w Verita HR Sp. z o.o.:
dane.osobowe@veritahr.com 
Inspektor Danych Osobowych w HRO Personnel Sp. z o.o.:
dane.osobowe@hropersonnel.com 

Formularz dla pracodawcy

Administratorem danych osobowych jest Verita HR Polska Sp. z o.o. oraz HRO Personnel Sp. z o.o. Dane osobowe będą przetwarzane w celu udzielnie odpowiedzi na zadane pytanie przez formularz kontaktowy. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym o celach i prawach dostępne jest w Polityce prywatności.
INSPEKTOR OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH​
Inspektor Danych Osobowych w Verita HR Sp. z o.o.:
dane.osobowe@veritahr.com 
Inspektor Danych Osobowych w HRO Personnel Sp. z o.o.:
dane.osobowe@hropersonnel.com